Naga MarketsLogo polskiej spółki LiveChat SoftwarePodczas ostatnich sesji Dom Maklerski BOŚ publikuje raport, w którym analitycy przyglądają się tym razem spółce LiveChat. Według raportu, spółka otrzymuje nadal rekomendację “trzymaj”. Poziom docelowy z kolei przypisany jest na cenę 113,70 zł za akcję z poprzedniego targetu na poziomie 79,70 zł. Spółka podczas dzisiejszej sesji wydaje się podzielać optymizm analityków, ponieważ rynek rośnie podczas wtorkowej sesji blisko 1,60 procent.

Raport Domu Maklerskiego obejmuje:

Te artykuły również Cię zainteresują

  • Rekomendacja spółki dotyczy progu – “trzymaj” z nową ceną docelową akcji
  • Analitycy podnoszą poziom docelowy do zakresu 113,70 zł za akcje
  • Spółka dziś rośnie około 1,60 procent a może dalej kontynuować wzrosty

LiveChat z podniesioną ceną docelową akcji

Dziś wpływa kolejny raport Domu Maklerskiego BOŚ, który skupia się na spółce LiveChat. co prawda w raporcie nie ma szczegółowych informacji dotyczących planów analityków, jednak widać, że rekomendacja “trzymaj” nada jest przez nich podtrzymywana. Obecnie zakres docelowy wynosi 113,70 zł co oznacza potencjał podejścia spółki pod swoje ostatnie szczyty budowane na przełomie połowy października.

W tym momencie z czysto technicznego punktu widzenia można powiedzieć, że spółka bardzo mocno utrzymuje się przed spadkami, kiedy wiele spółek w tym okresie wraz z głównym indeksem przecenia się. Jeśli spółka równie lekko przejdzie kolejny ciężki okres przymykania wielu działalności w polskiej gospodarce, wówczas oczekiwać będzie można kolejnego ożywienia i zainteresowania akcjami podmiotu.

wykres LiveChat H4 26.10.2020
LiveChat H4 26.10.2020

W tym momencie spółka pokazuje powrót do wzrostów i utrzymanie zakresu 96 zł za akcję stanowić będzie dalszą pro-wzrostową sygnalną do dalszych podejść. Zdaje się, że cel na poziomie 113,70 zł nie jest zbyt dużym targetem dla spółki.

Autorem raportów jest Sobiesław Pająk. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez Dom Maklerski BOŚ, którego dystrybucja nastąpiła 19 paź 2020 roku, o godzinie 07:10. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

LiveChat – disclaimerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here