Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuW środę na rynek wpływa kolejna rekomendacja sporządzona przez Dom Maklerski BDM. Zgodnie z nim również – spółka Playway otrzymuje rekomendację “akumuluj” wraz z poziomem docelowym akcji spółki na poziomie 606 zł. Podczas wczesnych godzin handlu – spółka spada dziś już 0,19 procent docierając do zakresu 519 zł za akcję.

  • Analitycy domu maklerskiego podwyższają rekomendację półki
  • Obecnie do poziomu akumuluj z ceną docelową 606 zł za akcję
  • Oznacza to dla spółki potencjał wzrostu rzędu 87 zł za akcję

Playway z miejscem do dalszych wzrostów

Według domu maklerskiego BDM – spółka chyba znana wszystkim uczestnikom polskiego rynku – Playway otrzymuje rekomendację akumuluj oraz cenę docelową na nowych szczytach. W tym momencie szansa na dalsze wzrosty jest bardzo duża biorąc pod uwagę techniczną sytuację. Analitycy potwierdzają słowa tym, że “spółka po raz kolejny zaskoczyła swoimi wynikami (za drugi kwartał 2020 roku – PAP), dwukrotnie przebijając poprzedni rekord z III kw. 2019 roku. Dokonała tego m.in. portując na konsole flagowy tytuł jakim jest ‘House Flipper’, umiejętnie przyciągając do swojego aktualnego portfolio przy użyciu odpowiedniego marketingu, cross-promocji i wyprzedaży graczy, których przez pandemię COVID-19 w tym okresie przybyło.

Jest to zatem dobry moment do obserwacji spółki według analityków zwłaszcza, że zbliżają się “długo wyczekiwane debiuty gier z największymi wishlistami i potencjałem monetyzacji: ‘Junkyard Simulator’, ‘Bum Simulator’, „’Mr. Prepper’ i wiele innych, a to w połączeniu z wyżej wspomnianymi narzędziami sprzedażowymi (…)

wykres Playway H4 12.10.2020
Playway H4 12.10.2020

Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez Dom Maklerski BDM, którego dystrybucja nastąpiła 05 października 2020 roku, o godzinie 07:00. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

PlayWay disclamierConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here