Naga MarketsDM BDM podtrzymał zalecenie “kupuj” dla spółki AmRest. Docelowa cena to 47,20 zł, co daje 25,5 % potencjalnego wzrostu względem ceny 37,60 zł, przy której wydano raport w dniu 24 stycznia.


Jak można przeczytać w ostatnim komunikacie AmRest Holdings, przychody grupy AmRest w czwartym kwartale 2018 roku wyniosły 443 mln euro. To o 23,3%. więcej niż przed rokiem. W tym samym okresie sprzedaż grupy w walutach lokalnych wzrosła o 25,5%.

“Poza rozwojem organicznym na dynamikę sprzedaży grupy w czwartym kwartale 2018 roku pozytywnie wpłynęła konsolidacja wyników niedawno przejętych sieci restauracji KFC we Francji, Pizza Hut w Rosji, Armenii i Azerbejdżanie, Bacoa w Hiszpanii oraz Sushi Shop” – możemy także przeczytać w komunikacie.

Sytuacja techniczna na wykresie AmRest

Spoglądając na wykres o interwale czasowym D1, należy wziąć pod uwagę jedynie dwa poziomy. Strefa wsparcia wypada przy 37,50. Miejsce to było już wielokrotnie testowane, a nawet nieznacznie naruszone w listopadzie 2018 roku. Niemniej strefa trzyma wzrosty i dopóki nie zobaczymy wybicia dołem – obowiązuje tendencja wzrostowa. Celem dla kupujących powinien być poziom 47,50, gdzie wypadają szczyty lipca i października 2018 r.

Orbex


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here