Naga Marketssztuczna inteligencja w inwestowaniu

Globalna epidemia koronawirusa odcisnęła swe piętno na wielu gałęziach gospodarki. Część branż musi mierzyć się z obniżonym popytem na swoje produkty, praca innych została wydatnie ograniczona przez ogólnokrajowe restrykcje. W jaki sposób zoptymalizować swoje wydatki i usprawnić organizację wewnętrzną? Oprogramowanie Unit4 TETA to narzędzie, które może w tym pomóc.

Unit4 TETA zapewnia wgląd w rzeczywistą kondycję firmy

Krajowy lockdown dobitnie udowodnił, jak niezwykle istotną rolę odgrywa odpowiednia poduszka finansowa. Odpowiednia ilość wolnych środków pozwala przejść przez kryzys bez drastycznych cięć i redukcji. Trafne oszacowanie możliwych oszczędności wymaga jednak bardzo dobrego wglądu w kondycję finansową i bieżące procesy wewnętrzne firmy. Dzięki oprogramowaniu kadrowo płacowemu Unit4 TETA wszystkie kluczowe informacje znajdą się w zasięgu ręki.

Podstawowym zadaniem kompleksowego systemu Unit4 TETA jest wsparcie w realizacji zadań, z którymi mierzy się dział HR & Payroll. Warto podkreślić, że nowoczesne systemy ERP cechują się pełną uniwersalnością, niezależnie od branży, w której przychodzi im operować.

Firmy, które działają w branży handlowo-usługowej, zyskają możliwość komfortowego wglądu w obecną politykę cenową, procedury sprzedażowe oraz sprawdzą wydajność pracowników w terenie. Przedsiębiorstwa, które trudnią się produkcją, z pewnością skorzystają z funkcji nadzoru oraz ewidencji procesów produkcyjnych i bieżącego stanu zapasów.

Zwiększ zyski, wesprzyj pracowników

Specjaliści działu HR & Payroll to nieodłączna część załogi każdego dużego i średniego przedsiębiorstwa. Stanowią oni ważne ogniwo wewnętrznej organizacji pracy całej firmy, odpowiadając m.in. za wyliczanie i przelew wynagrodzeń, układanie grafików, nadzorowanie obiegu kluczowych dokumentów czy monitorowanie bieżących potrzeb kadrowych. Warto pamiętać jednak, że część wykonywanych przez nich prac ma charakter odtwórczy, który system Unit4 TETA może z łatwością zautomatyzować.

Cykliczne przeprowadzanie procesów kadrowo płacowych bez ingerencji pracowników umożliwia przydzieleniem im zadań projektowych i strategicznych. Pracownicy działów finansowych będą mogli skupić się na opracowaniu planów oszczędnościowych i inwestycyjnych, specjaliści w zarządzaniu zasobami ludzkimi zyskają czas, w którym będą mogli opracować plan rozwoju kadry pracowniczej.

System Unit4 TETA pomaga zwiększyć wydajność pracy

Szukasz systemu kadrowo płacowego, które pomoże Twojej firmie osiągnąć maksimum potencjału? Postaw na oprogramowanie Unit4 TETA, któremu zaufało już ponad 2000 dużych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski. Funkcjonalności systemu Unit4 TETA doskonale sprawdzą się zarówno w sektorach przemysłowych, jak i handlowo usługowych. Zyskaj dostęp do wielu zaawansowanych funkcjonalności, twórz niezbędne raporty i przeprowadzaj kompleksowe analizy. Odwiedź stronę internetową Unit4 TETA i dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do zadowolonych użytkowników tego systemu.

Źródło: Systemy TETA – teta.unit4.com

Artykuł partneraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here