Naga MarketsCo stoi za tym, że polska giełda będzie drożała? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się polskiemu złotemu, indeksom w USA i Europie oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Co może wesprzeć hossę na GPW, a co może ją przyblokować?
  • Tydzień temu ekspert analizował sektor budowlany i poruszył temat żywności. Co jednak z całą giełdą i inwestycjami w ryzykowne aktywa?
  • Czy kolejne lata będą okresem prosperity? Na jakie dane zwracać uwagę,  jeżeli miałoby się dziać coś niedobrego na rynku akcji?
  • Co dalej z kursem polskiego złotego?

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs złotego (PLN) utrzymuje siłę na początku 2021 roku

Wybory w USA nie miały większego znaczenia dla złotówki, która utrzymała się w stosunku do dolara w przedziale 3,66 – 3,77. Dopóki jesteśmy w tym przedziale to trudno oczekiwać czegoś innego niż konsolidacji. Na EUR/PLN również brak rozstrzygnięć. Największe wahania są na funcie, gdzie brytyjska waluta silnie drożeje i dotarła ponownie do poziomu 5,12, a wzrosty w kierunku 5,21 byłyby jak najbardziej możliwe – oznajmił prowadzący.

To co jednak najbardziej interesuje inwestorów GPW to indeksy zagraniczne – czy pokazują kierunek na kolejne tygodnie?

Na ten moment zarówno indeksy w Europie jak i w USA zdecydowanie utrzymują trend wzrostowy. W Europie nieco brakuje do wybicia nowych szczytów. Pozytywny sentyment się utrzymuje i dobrze w nim uczestniczyć. Na WIG20 również trend wzrostowy nie został zachwiany mimo ostatnich spadków, które traktuję jako korektę. Scenariusz wzrostowy zostanie zanegowany dopiero po przebiciu poziomu wsparcia 1848 pkt – dodał.

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs ropy | dax notowanie | wykres kryptowalut | wykres cen bitcoina |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here