Naga Markets

Tom Lee, partner zarządzający Fundstrat Global Advisors, jest rozczarowany wynikami bitcoina (BTC) na koniec roku w 2021 roku. Jednak nadal uważa, że ​​wiodący zasób kryptowalutowy może wznieść się na nowe maksima w 2022 roku, potencjalnie wzrastając nawet czterokrotnie z obecnych poziomów. Kurs BTC/USD silnie spada trzecią sesję z rzędu oscylując w środę w okolicach 47 000 USD.

  • Bitcoin, który przetrwał wiele trudności w 2021 roku, może mieć przed sobą tylko „czyste niebo” w przyszłym roku
  • BTC nadal ma szansę na rajd, ponieważ S&P utrzymuje się na maksimach
  • Cena BTC może eksplodować nawet czterokrotnie w porównaniu z obecnymi poziomami do końca przyszłego roku
  • Partnerem artykułu jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

2022 rokiem bitcoina (BTC) i Wall Street?

W wywiadzie dla platformy edukacyjnej MarketRebellion Lee stwierdził, że bitcoin, który przetrwał wiele trudności w 2021 roku, może mieć przed sobą tylko „czyste niebo” w przyszłym roku.Jestem rozczarowany, że bitcoin nie osiągnął nowego historycznego szczytu pod koniec 2021 roku. Myślę, że BTC nadal ma szansę na rajd, ponieważ S&P utrzymuje się na maksimach, więc bitcoin powinien za nim podążać. 2022 powinien być dobrym rokiem – podkreślił.

Zdarzenia, które zakłóciły kurs bitcoina w 2021 r., takie jak Chiny zasadniczo zakazujące wydobycia i próbujące zbanować bitcoina, nie zdołały wywołać trwałej wyprzedaży BTC.

Bitcoin doświadczył pewnych negatywnych katalizatorów, które już są w cenach (chyba, że rząd USA zakaże bitcoina w przyszłym roku). Myślę, że bitcoin może prosperować naprawdę dobrze w 2022 roku – dodał.

Omawiając prognozę kurs bitcoina, Lee stwierdza, że ​​cena BTC może eksplodować nawet czterokrotnie w porównaniu z obecnymi poziomami do końca przyszłego roku.

Jeśli chodzi o procentowy wzrost, znowu jestem trochę rozczarowany, że w tym roku BTC/USD nie osiągnął 100 000 USD, ale myślę, że w przyszłym roku łatwo pokona 100 000 USD. Powiedzmy, że w tym roku powinno to być 100 000 USD, więc bitcoin może osiągnąć nawet 200 000 USD w przyszłym roku – podsumował.

Bitcoin kosztuje 47 40 USD w momencie pisania tego tekstu, co oznacza spadek o ponad 6% od początku tygodnia.

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułNa rynku bawełny wciąż dominuje optymizm
Następny artykułMała zmienność na kursach głównych walut w środę. Kursy: euro 4,594 zł, dolar 4,060 zł
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here