Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka na rynek – wtorek 4 października:

  • Potencjalny zakup spółki Twitter (NYSE, ticker: TWTR) przez Facebooka (NASDAQ, ticker: FB) lub Google (NASDAQ, ticker: GOOGL) rozpala wyobraźnie inwestorów. Akcje Twitter Inc. rosną dziś podczas notowań przedsesyjnych o 4,12%.
  • Ostatni kwartał w roku rozpoczął się dla amerykańskich indeksów od spadków. Poniedziałkowe notowania zgodnie pod kreską zakończyły: S&P500 – 0,33%, NASDAQ COMP -0,21%, DJI -0,3%.
  • Goldman Sachs podniósł rekomendację dla spółki Pandora (NYSE, ticker: P) z KUP na MOCNE KUP. Akcje spółki zyskują w notowaniach przedsesyjnych +4,5%.

Prawdopodobieństwo przejęcia w branży medialnej spowodowało dynamiczne wzrosty cen akcji Netflixa. Spółka Netflix Inc. (NASDAQ, ticker: NFLX) może zostać kupiona przez Walt Disney Co. Netflix jest internetowym serwisem oferującym klientom indywidualnym dostęp do dużej ilości filmów i seriali z czego wiele z nich jest również produkowanych przez Netflixa. Jedną z najbardziej znanych produkcji jest serial House of Cards z Kevinem Spacey.

W poniedziałek cena akcji Netflix urosła o ponad 4% i ruch ten jest kontynuowany we wtorek podczas notowań przedsesyjnych. Obecnie cena akcji spółki zyskuje 1,54% testując rejon 104.2$. Przekroczenie poziomu 104$ oznacza, że akcje znajdą się na poziomie na jakim nie były notowane od kwietnia 2016 roku. Ważniejsze jednak jest to, że taki ruch będzie oznaczał wyjście górą z konsolidacji pomiędzy 85.6$ – 103.5$. Pomiędzy tymi poziomami odbywał się ruch akcji przez ostatnie 6 miesięcy (poziomy zaznaczone na poniższym wykresie dla interwału D1).

W długim terminie cena akcji Netflix porusza się w trendzie wzrostowym i na obecnym poziomie nic nie zagraża linii trendu wzrostowego. Jeżeli powiedzie się przełamanie oporu na 103.5$ to kolejne cele dla popytu znajdują się na poziomach: 111.85$ (maksimum z 2016 roku), 115$ (opór z 2015 roku).

Wykres spółki NETFLIX dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres spółki NETFLIX dla interwału D1. All Markets Online.

DOŁĄCZ DO WEBINARU


Wykres spółki NETFLIX dla interwału W1. All Markets Online.
Wykres spółki NETFLIX dla interwału W1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here