Naga MarketsBartosz Sańpruch jest menagerem produktu w Grupie ING i był gościem Adama Raka w programie NA TAPECIE. Już podczas kongresu Invest Cuffs, Grupa ING zapowiedziała wprowadzenie nowych certyfikatów Turbo, tym razem na akcje Dino Polska.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty Turbo to narzędzie inwestycyjne, które śledzi nominalne wartości kursu instrumentu bazowego. Na jakim etapie są obecnie przygotowania do wprowadzenia certyfikatów na DNP? Jak tłumaczy Bartosz Sańpruch, cały proces nieco się opóźnił, aczkolwiek emisja pierwszych dwóch certyfikatów w oparciu o Dino Polska nastąpi już 18 kwietnia.

Dodaje również, że pomimo pewnych opóźnień Grupa ING Nowe Usługi jest jak najbardziej w stanie wprowadzać bardzo szybko nowe instrumenty bazowe, aczkolwiek jest to pewien proces, który trwa. Przede wszystkim, na samym początku wymagana jest analiza traderów, którzy animują dane certyfikaty. W następnym etapie sprawdzane są także różne parametry instrumentu bazowego, oraz to jakie parametry można zaoferować klientom.

W proces wdrażania nowych certyfikatów zaangażowany jest również dział ryzyka, który sprawdza czy wcześniej dokonane wyliczenia traderów są poprawne, a także to czy istnieje możliwość utrzymywania instrument na danych poziomach. Ale oferta dla ING to nie tylko certyfikaty Turbo. Zagraniczne akcje, indeksy, stopy procentowe, surowce i waluty to tylko kilka z opcji. Więcej na ten temat dowiesz się oglądając cały materiał do czego gorąco zachęcamy! A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz subskrybuj nasz kanał. Będziesz na bieżąco informowany o nowościach, które pojawiają się w Comparic24.tv.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here