Naga MarketsDINO PL zyskało wczoraj ponad 2 procent. Wczorajsza sesja przyniosła wzrostowe odreagowanieWczorajsza sesja na głównych rynkach przyniosła wzrostowe odreagowanie, w ślad za którym podążył również krajowy parkiet. Niewielki wzrost indeksu WIG20 zapewnił głównie sektor bankowy, paliwowy oraz w pojedynkę akcje DINOPL. Na wykresie dziennym FW20 notowania odbijają od strefy wsparcia 2272 pkt. określonej linią wcześniejszych szczytów.

Akcje Dino Polska wzrosły wczoraj o 2,13%

Bariera jest testowana po raz drugi, a odbicie od jej poziomu umacnia jej funkcję obronną przed pogłębieniem zniżki. Na wskaźnika AT istotnych zmian jeszcze nie widać. Kurs jest poniżej średniej 15-sesyjnej, na MACD jest aktywny sygnał sprzedaży z przełamanym poziomem równowagi, czyli ogółem wskazania pozostają spadkowe. Jedynie na DMI dalsze obsuwanie średniej ADX umacnia w przekonaniu obecności trendu bocznego.FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie dziennym

Na wykresie 60-min została przerwana łagodna tendencja spadkowa – przebita linia oporu, i kurs przeszedł w fazę konsolidacji. Jako alert do górnego wybicia można wykorzystać wczorajsze maksimum 2297 pkt. Na MACD nastąpiło odwrócenie wskazań na wzrostowe, ale na DMI bardzo niskie wartości ADX będące poniżej obu linii DM, zgodnie z wcześniejszym zdaniem, potwierdzają ruch boczny.

FW20 w układzie 60-minutowym
FW20 w układzie 60-minutowym

Poranne notowania kontraktów terminowych na główne indeksy powoli odbijają w górę, i chociaż w stosunku do wczorajszego popołudnia nie są to istotne zmiany, to jednak jest szansa na umocnienie pozytywnego nastawienia przed otwarciem sesji dla FW20.

Autor: Marcin Brendota

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs akcji kghm | pzu giełda | kurs polenergia | kurs forinta wykres | aktualny kurs dolar forint | dax analiza | kantorowy kurs jena |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here