Naga MarketsDino to wiodący gracz w segmencie supermarketów proximity w Polsce, zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka traci na wartości od połowy maja. W tym czasie cena spadła o niespełna 25%. Nadal więc, na tle skali wcześniejszych wzrostów, jest to tylko korekta, w dodatku dość łagodna jak na sytuację na szerokim rynku. Z ostatniego raportu półrocznego można dowiedzieć się, że zysk netto wyniósł 70,5 mln zł, a przychody grupy sięgnęły 1,42 mld zł. W stosunku do roku poprzedniego nastąpiła więc poprawa wyników. Liczba sklepów wzrosła o 49 i na koniec czerwca wynosiła 849 marketów co oznacza wzrost o 172 względem roku poprzedniego. Warto dodać, że spółka jest nadal nieobecna w wielu województwach. Na tym polu jest więc spora przestrzeń do zwiększania skali działalności. Wydaje się więc, że dobrze prowadzony i zrozumiały dla inwestorów biznes powinien cieszyć się zainteresowaniem rynku. Odbicie z połowy września dociera do lokalnego oporu, blisko znajduje się także krawędź kanału spadkowego. Wydaje się, że wybicie ponad 100 zł można zwiększyć szansę walki o powrót na historyczne maksima.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here