Naga MarketsJoe DiNapoli, autor metodologii poziomów DiNapoliego

Już w sobotę 9 maja 2020 odbędzie się bezpłatna konferencja online, na której wystąpią praktycy oraz eksperci w zakresie technik DiNapolego, między innymi Piotr Grela. Fundacja Invest Cuffs oraz grupa medialna Comparic znalazła się w gronie partneróe wydarzenia.

  • Wyprzedzisz rynek dzięki Poziomom DiNapolego.
  • Dowiesz się, jak zadbać o własne inwestycje.
  • Nauczysz się podejmować decyzje na podstawie wykresów.
  • Dowiesz się, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w Poziomach DiNapolego.

DiNapoli Virtual Conference – zapoznaj się z metodologią tradingową Joe Dinapoliego

Skuteczność zastosowania technik DiNapoliego w handlu na giełdach niejednokrotnie zdała egzamin, ale najważniejszy przeszła w ostatnich miesiącach. Dzięki wyprzedzającemu ich charakterowi stosujący ją inwestorzy byli w stanie ustrzec się wyprzedaży jaka dotknęła rynki finansowe już w lutym 2020. Co więcej, wielu z nich dała szansę na podążanie za rynkiem i realizację ponadprzeciętnych zysków. I to na różnych rynkach: akcji, indeksów akcji czy rynkach surowców.

To konferencja online, na której masz szansę posłuchać samych praktyków i DiNapoli ekspertów!

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJI

Zobacz również: Bułka z masłem wystarczy, aby zarabiać na rynku, twierdzi DiNapoli Expert, Piotr Grela

Prelegenci w trakcie konferencji

Podczas DiNapoli Virtual Conference będziesz miał okazję zobaczyć i usłyszeć praktyków i ekspertów w zakresie technik DiNapolego. Wystąpią:

Piotr Grela, Tomasz Augustynowicz, Paweł Besler, Michał Tys, Piotr Piasek oraz… gość specjalny! Każdy z prelegentów jest ekspertem w swojej dziedzinie i chętnie przekaże swoją wiedzę uczestnikom konferencji.

Piotr Grela to trader i praktyk rynków finansowych, handlujący aktywnie na rynkach kontraktów terminowych, rynkach akcji i rynku Forex blisko 25 lat. To DiNapoli Expert i Autoryzowany Trener od ponad 15 lat. Prowadzący szkolenia dla zainteresowanych zgłębianiem technik DiNapolego oraz pierwszy Polak kiedykolwiek prowadzący szkolenie podczas prestiżowego The Traders’ Expo w Nowym Jorku w lutym 2016 i w Londynie w listopadzie 2013 podczas The World Money Show w Londynie – obok takich sław jak John Bollinger czy Jim Rogers! Prowadził wykłady podczas znanej w całej Europie konferencji WallStreet i warsztatach Profesjonalny Inwestor, organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Gość docenianego przez środowisko inwestorów międzynarodowego kongresu FxCuffs i Invest Cuffs. Uczestnik organizowanego przez TV programu „Milion w portfelu” oraz wydawca cotygodniowego raportu o rynkach finansowych “Master Swing Newsletter”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here