Naga MarketsIndeks S&P 500 zmierza w kierunku 3000 punktów. Czy dojdzie do przebicia tego psychologicznego oporu? W ocenie Piotra Greli, jednego z ekspertów technik DiNapolego, nieco poniżej tego poziomu znajduje się istotny opór, który może stanowić punkt zwrotny dla rynku akcji. W związku z sobotnią bezpłatną konferencją online, na której wystąpią praktycy oraz eksperci w zakresie technik DiNapolego, telewizja Comparic24TV połączyła się z Piotrem Grelą, gdzie podsumowano projekcje z końca 2019 roku.

Zobacz również: DiNapoli pozwoli Ci zadbać o Twoje finanse w czasie kryzysu, uważa Piotr Grela

Te artykuły również Cię zainteresują
S&P 500 niedaleko punktu zwrotnego

W lutym tego roku rozpoczęła się ogromna przecena na rynkach akcyjnych. Amerykańskie indeksy zanotowały przecenę sięgającą 35-38 procent. Od tamtej pory nastąpiło istotne odbicie, a indeks S&P 500 zmierza powoli w kierunku psychologicznego poziomu 3000 punktów.

Po tak szalonym ruchu, jaki trwał od 2009 roku warto spojrzeć na szerszą perspektywę. Ostatnie dni grudnia 2019 roku pokazywały, że rynek dochodzi do dalekiego punktu docelowego, który wykorzystujemy w analizie ekspansji posługując się metodami DiNapoliego. To pomogło uchronić wielu inwestorów przed bankructwem – zauważył Piotr Grela.

W ocenie eksperta rynek obecnie znajduje się w bardzo istotnym miejscu.

Rejon 2965 jest punktem, w którym możemy oczekiwać zatrzymania rynku. Jeżeli tak by się nie stało ruch około 100 punktów w górę nie będzie wykluczony. Byłbym obecnie ostrożny, ponieważ rynek dochodzi do punktu przegięcia. To nie jest jeszcze sygnał „short”, ale myślę, że może nastąpić to w niedługim czasie – dodał.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here