Naga MarketsDigitree Group dokonała odpisu na 1,27 mln zł, który obciąży wyniki za 2020 r.Digitree Group dokonała odpisów aktualizujących w zakresie wartości niematerialnych i prawnych oraz prowadzonych prac rozwojowych w łącznej wysokości 1 272 897,32 zł, podała spółka. Odpisy te obciążą wynik za 2020 rok.

Finax

Digitree Group dokonała odpisów aktualizujących

“Przedmiotowe odpisy dotyczą:

Te artykuły również Cię zainteresują
1. Wartości niematerialnych i prawnych w ramach Digitree Group, głównie w zakresie systemu SAREhub, o łącznej wartości 577 861,87 zł;

2. Prac rozwojowych w ramach Digitree Group zwłaszcza w zakresie systemu SAREhub, o łącznej wartości 449 915,23 zł;

3. Wartości niematerialnych i prawnych w ramach spółki zależnej Ju: sp. z o.o., przede wszystkim w zakresie narzędzia Go2Target, o łącznej wartości 245 120,22 zł” – czytamy w komunikacie.

Przedmiotowe odpisy obciążą wynik finansowy 2020 r. zarówno grupy kapitałowej emitenta, jak i spółek, w których dokonane są odpisy.

“Powyższe stanowi jedynie operację o charakterze księgowym i nie ma wpływu na bieząca działalnosc operacyjna społki oraz jej grupy kapitałowej” – czytamy także.

Spółka zastrzegła, że proces badania jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2020 rok nie został jeszcze zakończony, w związku z czym ostateczne wyniki finansowe za 2020 rok zostaną podane do publicznej wiadomości zgodnie z opublikowanym przez spółkę harmonogramem, tj. 20 kwietnia 2021 r.

Digitree Group (dawniej Sare) to technologiczna spółka oferująca zaawansowane, dedykowane narzędzia IT, służące wspieraniu sprzedaży i automatyzacji marketingu. W 2016 r. przeszła na główny rynek GPW z NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here