Naga MarketsDiginex Ltd. jest na dobrej drodze, aby wejść na Nasdaq i to już we wrześniu tego roku. Umowa z 8i Enterprises Acquisition Corp., holdingiem inwestycyjnym specjalnego przeznaczenia, została podpisana z pewnym opóźnieniem, ale dopiero teraz uzyskano zgodę na notowanie firmy na parkiecie od amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), powiedział Bloombergowi Richard Byworth, CEO Diginex.

  • Diginex będzie notowany na Nasdaq.
  • Termin wejście firmy na parkiet to wrzesień.

Diginex na Nasdaq

Byworth powiedział, że Diginex trafi na parkiet pod koniec września. Symbol giełdowy firmy nie jest jeszcze znany.

To naprawdę ważny krok, ponieważ podnosi poziom zaufania i wiarygodności [rynku kryptowalut] – dodał.

Dowiedzieliśmy się też, że pierwotna data notowania Diginex na Nasdaq z marca została opóźniona z powodu pandemii.

Czy to dobry moment na wejście na giełdę?

Czy to jednak dobry moment na wejście na giełdę? Warto zauważyć, że bitcoin przekroczył ostatnio cenę 11 000 USD. Możliwe, że spowoduje do skok zainteresowania kryptowalutą ze strony inwestorów.

Zresztą to nie jedyny nowy krok Diginex. Firma uruchomiła w czwartek w Singapurze nową giełdę kryptowalut skoncentrowaną na produktach pochodnych. Chodzi o EQUOS.io, które będzie miała siedzibę w Singapurze, a nie w Hongkongu, gdzie Diginex prowadzi większość swojej pozostałej działalności.

Richard Byworth, dyrektor naczelny Diginex, powiedział, że otoczenie regulacyjne miasta-państwa w Azji Południowo-Wschodniej sprawia, że jest to bardziej odpowiednia lokalizacja dla giełdy niż Hongkong.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here