Naga Markets

Develia wprowadziła do sprzedaży 209 lokali w ramach Ślężna Vita we WrocławiuWarszawa, 26.09.2022 (ISBnews) – Develia wprowadziła do oferty 199 mieszkań oraz 10 lokali usługowo-handlowych w ramach nowej inwestycji Ślężna Vita we Wrocławiu, podała spółka.

“Ślężna Vita oferuje wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnej inwestycji w dużym mieście – centralną lokalizację, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych oraz rozbudowaną infrastrukturę lokalną i komunikacyjną. Dzięki takiemu połączeniu można aktywnie i bez żadnych kompromisów korzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje Wrocław. Jestem przekonany, że projekt ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich grup klientów, poszukujących mieszkań w naszej aglomeracji” – powiedział prezes Develii Andrzej Oślizło, cytowany w komunikacie.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na I półrocze 2025 r. Ceny zaczynają się od 10 599 zł za m2.

Develia kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułZE PAK przewiduje skons. zysk netto na 153 mln zł, zysk EBITDA na 199 mln zł w I poł. 2022
Następny artykułBitcoin zamyka tydzień z najniższym poziomem od 2020 r
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here