Naga MarketsDevelia wprowadziła do sprzedaży 175 mieszkań o metrażach od 32 do 79 m2, które powstaną w I etapie inwestycji Szmaragdowy Park w Gdańsku, podała spółka. Budowa I etapu ma zostać zakończona do końca 2022 roku, podano również.

“Dynamicznie rozwijające się w ostatnich latach Łostowice to idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, ale nie chcą rezygnować z wygód, jakie oferuje miejska infrastruktura. Rozległe tereny zielone idealnie nadają się do spacerów i rowerowych wycieczek. O atrakcyjności tej dzielnicy świadczy fakt, że to już trzecia inwestycja Develii tej okolicy” – powiedział prezes Develii Andrzej Oślizło, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ceny zaczynają się od 7 350 zł za m2.

Szmaragdowy Park to już trzecia inwestycja Develii na Łostowicach. Dotychczas deweloper zrealizował Osiedle przy Srebrnej. W czerwcu br. zostanie ukończona budowa VII etapu inwestycji Świętokrzyska Park. Wszystkie lokale w ramach tego projektu zostały już sprzedane, podsumowano.

Develia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 1 361 lokali mieszkalnych i usługowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here