Naga MarketsDevelia wprowadziła do oferty 128 lokali w ramach iwestycji Kaskady RóżankiWarszawa, 16.09.2021 (ISBnews) – Develia rozpoczęła sprzedaż 128 mieszkań w ramach inwestycji Kaskady Różanki we Wrocławiu, podała spółka. Zakończenie budowy planowane jest do końca 2022 roku. Ceny zaczynają się od 8 499 zł brutto za m2.

W ramach 6-kondygnacyjnej inwestycji powstanie w sumie 128 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W przyziemiu budynku przewidziano także powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe, podano.„Nowa inwestycja Develii to propozycja dla tych, którym zależy na ciszy i spokoju bez rezygnowania z wygód miejskiej infrastruktury i wyprowadzania się na peryferia. Znakomita lokalizacja blisko brzegów Odry, na Różance sprawia, że mieszkaniami w tym projekcie mogą być zainteresowani również nabywcy inwestycyjni, szukający atrakcyjnych nieruchomości na wynajem” – powiedział prezes Develii Andrzej Oślizło, cytowany w komunikacie.

Develia kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 1 361 lokali mieszkalnych i usługowych.

(ISBnews)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here