Naga MarketsDevelia wprowadziła do oferty 110 lokali w ramach I etapu Alei PraskichWarszawa, 27.09.2021 (ISBnews) – Develia wprowadziła do sprzedaży 110 lokali w ramach I etapu Alei Praskich na warszawskiej Pradze Południe, podała spółka.

Aleje Praskie to wieloetapowe osiedle obejmujące w sumie blisko 1 200 mieszkań. Inwestycja powstanie przy ulicy Podskarbińskiej, na granicy Kamionka i Grochowa. W I etapie zaprojektowano dwa budynki, w których znajdzie się 110 lokali o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od kawalerek po 4-pokojowe lokale. W parterowych kondygnacjach znajdą się także powierzchnie usługowe, podano.„Aleje Praskie to kolejne z naszych osiedli, w których kładziemy duży nacisk na ekologię i rozwiązania umożliwiające mieszkańcom bliższy kontakt z przyrodą. Zawsze staramy się wsłuchiwać w preferencje i oczekiwania klientów, którzy w ostatnich latach zaczęli zgłaszać zapotrzebowanie na większą dostępność terenów zielonych. Wyniki przedsprzedaży I etapu Alei Praskich potwierdzają tylko te obserwacje – w ciągu zaledwie kilku tygodni zarezerwowanych zostało już blisko 25% mieszkań oferowanych w tej fazie” – powiedział prezes Develii Andrzej Oślizło, cytowany w komunikacie.

Pierwszy etap Alei Praskich zostanie oddany do użytku w II kwartale 2024 roku. Ceny zaczynają się od 10 200 zł za m2.

Develia kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 1 361 lokali mieszkalnych i usługowych.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowanie dolara | gpw oncoarendi | dow | kryptowaluty wykresy | alior giełda | polski złoty | aktualny kurs liry tureckiej |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here