Naga MarketsDevelia wprowadziła do oferty 214 mieszkań na Osiedlu Latarników w Gdańsku, podała spółka. To trzyetapowa inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica. Budowa rozpocznie się w IV kwartale br.

W II etapie Osiedla Latarników powstaną trzy 7-piętrowe budynki z mieszkaniami o powierzchni od 30 do 109 m2, podano.

“Letnica jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum i jednocześnie umożliwia szybki dojazd do głównych tras wyjazdowych z miasta. Jej niewątpliwym atutem jest także bliskość plaż Zatoki Gdańskiej. Ponadto mieszkania na Letnicy wciąż są konkurencyjne cenowo względem nieruchomości w innych dzielnicach w pasie nadmorskim lub sąsiadujących z centrum. To zwiększa atrakcyjność inwestycji, zarówno dla osób, które kupują mieszkanie dla siebie, jak i pod kątem wynajmu. I etap Osiedla Latarników cieszył się dużą popularnością, 90% lokali jest już sprzedanych, chociaż termin realizacji to koniec przyszłego roku. Spodziewamy się równie dużego zainteresowania w przypadku II etapu” – powiedział członek zarządu Develii Mirosław Kujawski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Budowa I etapu Osiedla Latarników zakończy się pod koniec 2021 r. Drugi etap zgodnie z planem będzie gotowy na początku 2023 r.

Develia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2019 r. sprzedała 1 510 lokali mieszkalnych i usługowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here