Naga MarketsDevelia rozpoczęła przekazanie lokali w ramach I etapu Ceglana Park w KatowicachDevelia rozpoczęła przekazania mieszkań w I etapie osiedla Ceglana Park w Katowicach, podała spółka. W listopadzie deweloper rozpoczął budowę II etapu inwestycji, w którym powstanie 178 mieszkań. Kolejne etapy inwestycji, które otrzymały pozwolenie na budowę, będą uruchamiane sukcesywnie wraz z postępem sprzedaży.

Develia rozpoczęła przekazanie I etapu osiedla Ceglana Park w Katowicach

“Dzięki sprawnemu postępowi prac i sprzyjającym warunkom, także pod względem kwestii administracyjnych, rozpoczęliśmy już przekazania I etapu osiedla Ceglana Park w Katowicach. Wyprzedziliśmy harmonogram o 3 miesiące. Jednocześnie rozpoczęliśmy budowę II etapu osiedla. Liczę na to, że prace budowlane zostaną zrealizowane równie sprawnie, jak w przypadku I etapu. Przekazania mieszkań planujemy na II półrocze 2022 r.” – powiedział członek zarządu Develii Mirosław Kujawski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W II etapie Ceglana Park powstaną dwa 3-piętrowe budynki. W projekcie przewidziano mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od 1- do 4- pokojowych, w tym dwupiętrowe apartamenty z 50 m2 tarasem na ostatniej kondygnacji, podano również.

Develia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2019 r. sprzedała 1 510 lokali mieszkalnych i usługowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here