Naga MarketsDevelia rozpoczęła budowę Prestovia House w Warszawie ze 162 lokalamiDevelia wybrała generalnego wykonawcę – firmę NDI i rozpoczęła budowę Prestovia House w Warszawie, w której to inwestycji powstaną 162 mieszkania. Planowany termin zakończenia projektu to IV kwartał 2022 r., podał deweloper. “Zgodnie z planem, na początku roku rozpoczęliśmy budowę Prestovia House w Warszawie. Mieszkania trafiły do przedsprzedaży w październiku, a ponad 20% z nich znalazło już nabywców. Spodziewaliśmy się bardzo pozytywnego odbioru wśród klientów i to faktycznie się potwierdziło.

W ofercie dostępne będą mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 95 m2

Nabywców przekonuje atrakcyjna lokalizacja w odległości 2,5 km od Rynku Starego Miasta w Warszawie i podwyższony standard wykonania” – powiedział członek zarządu Mirosław Kujawski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W ofercie dostępne będą mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 95 m2. Prestovia House znajduje się na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej.

Develia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 1 361 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here