Naga MarketsDevelia ma pozwolenie na budowę 214 lokali na osiedlu Latarników w GdańskuDevelia otrzymała pozwolenie na budowę kolejnych 214 mieszkań w ramach II etapu osiedla Latarników w Gdańsku, podał deweloper. Budowa rozpocznie się jeszcze w grudniu br., a jej zakończenie planowane jest na koniec 2022 r.

Develia planuje zakończyć budowę mieszkań do końca 2022r.

“Letnica, dzięki licznym inwestycjom, staje się coraz bardziej atrakcyjną częścią Gdańska. Jednocześnie ceny mieszkań są tu nadal konkurencyjne w porównaniu do innych dzielnic w pasie nadmorskim, co sprawia, że mieszkania na Osiedlu Latarników są atrakcyjne także pod kątem inwestycyjnym. Potwierdza to także wysokie zainteresowanie tym projektem. I etap jest już praktycznie wyprzedany, pomimo, że zakończenie inwestycji planujemy na koniec przyszłego roku. W II etapie, który wprowadziliśmy do przedsprzedaży pod koniec września, zarezerwowanych jest blisko 40 mieszkań” – powiedział członek zarządu Mirosław Kujawski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W II etapie osiedla Latarników powstaną trzy 7-piętrowe budynki z mieszkaniami o powierzchni od 30 do 109 m2. W inwestycji przewidziano parking podziemny, komórki lokatorskie oraz plac zabaw.

Develia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2019 r. sprzedała 1 510 lokali mieszkalnych i usługowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here