Naga MarketsDevelia kupiła 2 działki w Gdańsku pod ok. 380 i ok. 86 lokali mieszkalnychDevelia zawarła umowy, na podstawie których nabyła prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Gdańsku przy ul. Przemyskiej oraz nieruchomości położonej w Gdańsku przy ul. Zamojskiej, podała spółka. Cena wyniosła 24,8 mln zł netto w pierwszym przypadku i 5,5 mln zł netto w drugim przypadku. Na pierwszej działce Develia planuje zrealizować projekt na ok. 380 lokali mieszkalnych, a na drugiej – na ok. 86 mieszkań.

Finax

Cena wyniosła 24,8 mln zł netto w pierwszym przypadku

“Spółka zamierza na nieruchomości [w Gdańsku przy ul. Przemyskiej] zrealizować projekt inwestycyjny z szacowaną ilością ok. 380 lokali mieszkalnych. Planowany termin rozpoczęcia sprzedaży w ramach tego projektu inwestycyjnego to I kwartał 2022 r.” – czytamy w pierwszym komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Spółka zamierza na nieruchomości [w Gdańsku przy ul. Zamojskiej] zrealizować projekt inwestycyjny z szacowaną ilością ok. 86 lokali mieszkalnych. Planowany termin rozpoczęcia sprzedaży w ramach tego projektu inwestycyjnego to I kwartał 2022 r.” – napisano w drugim komunikacie.

Develia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 1 361 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here