Naga MarketsDevelia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju.

develia

Spółka poinformowała wczoraj o swoich planach, które znajdą się w nowej strategii na lata 2020-21. Plan zakłada sprzedaż 2000-2200 mieszkań w tym roku oraz przekazanie klientom około połowy z tego. Oznaczałoby to wzrost rok do roku o około 30-45%. Zdaniem spółki, dobra sytuacja w branży pozwoli na realizację tego celu, w dodatku przy niskim zadłużeniu. Spółka chce także kontynuować zaangażowanie w budownictwie komercyjnym. W ubiegłym roku, według wstępnych danych, spółka sprzedała ponad 1500 lokali i przekazała niemal 2000 mieszkań. Na wykresie tygodniowym mamy wybicie ponad maksima z poprzednich lat co sugeruje dalsze wzrosty w kierunku 3 zł.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Grupa Kapitałowa Columbus Energy prowadzi działalność głównie w zakresie sprzedaży i montażu instalacji do produkcji energii elektrycznej z energii słonecznej.

columbus

Lider tzw. hossy fotowoltaicznej, przekazał wczoraj informacje o zakupie 100% udziałów w trzynastu spółkach celowych realizujących projekty farm fotowoltaicznych. o łącznej mocy 13 MWp. Wartość transakcji wynosi ok. 8 mln zł. Columbus szacuje, że wartość tych spółek po wybudowaniu jeszcze w 2020 roku farm fotowoltaicznych wyniesie ok. 40-45 mln zł. Transakcja wpisuje się w realizowaną strategię polegającą na inwestycji w długoterminowe projekty fotowoltaiczne. Zdaniem ekspertów, perspektywy dla fotowoltaiki w Polsce są bardzo optymistyczne. Na wykresie wydaje się, że obecna korekta szybko się zakończy, a kurs dotrze w najbliższym czasie do historycznych maksimów z dnia debiutu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here