Naga MarketsDeutsche Bank restrukturyzuje swoją działalność. Czy ofiarą zmian padnie DB Securities?
Deutsche Bank restrukturyzuje swoją działalność. Czy ofiarą zmian padnie DB Securities?

Jak informuje agencja Reuters, dyrekcja Deutsche Bank zamierza zakończyć działalność Domu Maklerskiego DB Securities w Polsce. Winę ponosić ma za to słaba kondycja warszawskiego parkietu.


Zamknięcie DB Securities ma być częścią większego planu restrukturyzacji Deutsche Banku. Spekulacje na temat kondycji jednego z największych banków na świecie trwają przynajmniej od początku tego roku.

Oficjalna decyzja o zakończeniu działalności DB Securities jeszcze nie zapadła, ale jak informuje jeden z informatorów Reuters topór właśnie opada. Skazanym ma być działający na terenie Polski dom maklerski.

Reuters dotarł także do informacji o rozmowach jakie mają prowadzić zarządzający DB Securities z konkurencyjnymi podmiotami na rynku. Celem rozmów ma być zabezpieczenie interesu klientów Domu Maklerskiego, którzy posiadają w nim swoje aktywa. Oni [DB Securities – red.] wciąż posiadają klientów detalicznych, więc muszą współpracować z KNF w celu znalezienia chętnego na przejęcie – donosi informator Reuters.


Redakcja Comparic.pl skontaktowała się z DB Securities w celu skomentowania doniesień agencji Reuters. Gdy tylko dostaniemy odpowiedź artykuł zostanie zaktualizowany.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here