Naga Markets
Deutsche Bank restrukturyzuje swoją działalność. Czy ofiarą zmian padnie DB Securities?
Deutsche Bank restrukturyzuje swoją działalność. Czy ofiarą zmian padnie DB Securities?

Jak informuje agencja Reuters, dyrekcja Deutsche Bank zamierza zakończyć działalność Domu Maklerskiego DB Securities w Polsce. Winę ponosić ma za to słaba kondycja warszawskiego parkietu.


Zamknięcie DB Securities ma być częścią większego planu restrukturyzacji Deutsche Banku. Spekulacje na temat kondycji jednego z największych banków na świecie trwają przynajmniej od początku tego roku.

Oficjalna decyzja o zakończeniu działalności DB Securities jeszcze nie zapadła, ale jak informuje jeden z informatorów Reuters topór właśnie opada. Skazanym ma być działający na terenie Polski dom maklerski.

Reuters dotarł także do informacji o rozmowach jakie mają prowadzić zarządzający DB Securities z konkurencyjnymi podmiotami na rynku. Celem rozmów ma być zabezpieczenie interesu klientów Domu Maklerskiego, którzy posiadają w nim swoje aktywa. Oni [DB Securities – red.] wciąż posiadają klientów detalicznych, więc muszą współpracować z KNF w celu znalezienia chętnego na przejęcie – donosi informator Reuters.


Redakcja Comparic.pl skontaktowała się z DB Securities w celu skomentowania doniesień agencji Reuters. Gdy tylko dostaniemy odpowiedź artykuł zostanie zaktualizowany.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCredit Suisse z nową pozycją na GBP/USD
Następny artykułTrading egzotyczny – GBPSEK, USDSEK, USDSGD
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here