Naga Marketsdeutsche-bank-polskaNajnowsza techniczna karta wyników zaprezentowana przez Deutsche Bank pokazuje, że na EUR/USD obserwujemy teraz jeden z najsilniejszych trendów wśród istotnych par walutowych.


Euro do dolara amerykańskiego znajduje się w wyraźnym trendzie (spadkowym), pokonując kolejne poziomy wsparcia. Biorąc pod uwagę miary RSI jest jednocześnie jedną z najsilniej rozciągniętych par. W związku z silnym wyprzedaniem EUR/USD, próba handlu na USD/JPY może być zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Analiza trendu przeprowadzona przez Deutsche Bank pokazuje, że para jest praktycznie tak silna jak na euro do dolara, jednak pod kątem akcji cenowej okazuje się być zdecydowanie mniej rozciągnięta.

USDJPYH4 11.03

Właśnie dlatego Deutsche Bank w dzisiejszej nocie handlowej zaleca swoim klientom zrezygnowanie z krótkich pozycji na EUR/USD i wybranie w zamian longów USD/JPY. Okazji zakupowych szukamy na osunięciach – jedną z pierwszych okazji ku temu będzie zejście w okolice poziomu 120.90.

Więcej informacji o nowych pozycjach dużych graczy, wraz z konkretnymi poziomami wejścia możesz znaleźć na stroniee FXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here