Naga Markets
Nowy tydzień na rynkach rozpoczął się nadzwyczaj spokojnie. Tymczasem analitycy Deutsche Bank odchodzą na chwilę od głównych par walutowych i skupiają się na egzotycznym AUDJPY. Zdaniem banku para ma być jedną z najlepszych inwestycji na kolejne tygodnie.


Dolar australijski w minionym tygodniu wyraźnie skorygował wcześniejsze spadki, ale już piątkowa sesja pokazała, że AUD wciąż narażone jest na niedźwiedzi wpływ. Ekonomiści Deutsche Bank spodziewają się, że w zbliżającym się oświadczeniu przed australijskim parlamentem gubernator Reserve Bank of Australia potwierdzi przypuszczenia rynkowe i zapewni o braku chęci podwyżek w najbliższym czasie.

Odbierz najnowszy Big Bank Report

Spore ryzyko powrotu podaży AUD wiążemy również z danymi na temat zmiany w poziomie wynagrodzeń, które opublikowane zostaną już w środę, 21 lutego – czytamy w komentarzu Deutsche Bank z 19 lutego.

W świetle ostatniego pokazu siły popytu na japońskim jenie, idealną parą do sprzedaży dolara australijskiego będzie AUDJPY. Para wciąż przebywa w pobliżu strefy oporu w rejonie 84,40 i to właśnie z tych okolic warto sprzedawać crossa – przekonuje Deutsche Bank. Poziom docelowy dla krótkich pozycji wyznaczony został na 81,60. Stop loss powyżej 85.80.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBOŚ: Rekomendacja “trzymaj” dla Enel-MED z ceną docelową 11,8 zł za akcję
Następny artykułDeutsche Boerse otwarte na kryptowaluty
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here