Naga Markets



Problemów Deutsche Bank ciąg dalszy? Bank zawiesza przyjmowanie nowych pracowników!
Problemów Deutsche Bank ciąg dalszy? Bank zawiesza przyjmowanie nowych pracowników!

Deutsche Bank wciąż pozostaje na ustach inwestorów, bankierów, a nawet i zwykłych ludzi. Informacje o problemach niemieckiego giganta znalazły się również w mainstreamie co może świadczyć o tym, że sytuacja finansowa banku jest już bardzo poważna. Potwierdzeniem tego faktu jest również wypowiedź źródła agencji Reuters, które twierdzi, że Deutsche Bank przestaje zatrudniać nowych pracowników.


Osoba pragnąca zachować anonimowość, która posiada jednak szczegółową wiedzę na temat wewnętrznych działań banku poinformowała, że Deutsche Bank zawiesza przyjmowanie pracowników w celu obcięcia niepotrzebnych kosztów – informuje agencja Reuters.

Dyrektorzy oddziałów największego niemieckiego banku inwestycyjnego mieli zostać poinformowani mailowo o czasowym zawieszeniu w zatrudnianiu nowych osób. Co ciekawe, według źródła Reuters, ograniczenia te nie obowiązują działów prawnych, zebranych pod angielską nazwą działu compliance.

Jeżeli informacja zostanie oficjalnie potwierdzona może to być powodem kolejnego nadszarpnięcia zaufania inwestorów do zarządzających bankiem. Akcje Deutsche Bank na niemieckim parkiecie utrzymują się w szerokim na 400 centów kanale spadkowym. Obecna sytuacja na wykresie faworyzuje krótkie pozycje na DB. Warto zatem zainteresować się ofertą akcji syntetycznych X-Trade Brokers, które umożliwiają czerpanie zysku nie tylko ze wzrostów cen akcji, ale również z ich spadku.

dbk-dedaily



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here