Naga MarketsAnalitycy Deutsche Bank już w minionym tygodniu wyraźnie wskazywali na swoje bycze nastawienie względem EUR/USD. Dziś w bazie FxWatcher pojawiła się kolejna analiza obecnej sytuacji eurodolara. Bank nie zmienia zdania – nadal możemy spodziewać się wzrostów. 


Analitycy banku nie kryją swoich byczych oczekiwań i wprost nie mogą doczekać się kontynuacji wzrostów. Jednak przyglądając się bliżej wykresowi EUR/USD Deutsche Bank zauważył pewną anomalię.

Odbierz Big Bank Report

Analitycy Deutsche Bank zwracają również uwagę na to, że obecny poziom zmienności EUR/USD jest… zbyt mały. Istnieje spadkowa tendencja pomiędzy wzrostem wolumenu, a poziomem zmienności i widać to już na danych w ujęciu rocznym. Obecnie zrealizowana od początku roku zmienność sięga 7% co oznacza, że możemy spodziewać się wzrostów aż do okolic 1,17 – przekonują analitycy. Ten poziom jest zresztą najbardziej aktualną prognozą analityków Deutsche Bank, która ma zostać zrealizowana do końca tego roku.

Dowodem nadciągających wzrostów mają być jeszcze wskaźniki analizy technicznej. Kombinacja VHF, RSI, wskaźników ryzyka i momentum jednoznacznie wskazują na atrakcyjność długich pozycji na EUR/USDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł3 pomysły na wtorkową sesję – NZD/USD, GBP/USD, CHF/JPY
Następny artykułeToro uruchamia kryptofundusz
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here