Naga Marketsdeutsche-bank-polskaW tym miesiącu USD/JPY już raz pokonało psychologiczny poziom 100,00 – choć jedynie na krótko. Analitycy Deutsche Bank przekonują, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo tego, że para utrzyma się poniżej tego poziomu na dłużej.


Korekta jaka miała miejsce na USD/JPY w lipcu została już w całości zniesiona przez sprzedających i wygląda na to, że spadki prędko nie ustaną – zauważają analitycy banku.

Podmioty spekulujące zwietrzyły okazję do wyciągnięcia ruchu spadkowego ponad – zdawałoby się – odpowiednią miarę. Ruch zapoczątkowany został przez dużą liczbę eksporterów, pragnących zabezpieczyć swoje pozycje kupując jena w okolicy 105,00.Dołączenie się do trendu kolejnej rzeszy spekulantów powoduje, że istnieje nieduże, 25% prawdopodobieństwo tego, że USD/JPY utrzyma się powyżej poziomu 100,00.

Handluj walutami z zerowym spreadem – sprawdź szczegóły rachunku zero spread HotForex

Mimo faktu, że kolejne podwyżki Fed wciąż są realnym scenariuszem, uważamy, że USD/JPY w najbliższych tygodniach dotrze do okolic 97,00 by zakończyć rok w pobliżu poziomu 94,00 – prognozują analitycy Deutsche Bank.

USD/JPY przebiło strefę wsparcia i zdaniem analityków Deutsche Bank podąży dalej na południe w kierunku poziomu 97,00
USD/JPY przebiło strefę wsparcia i zdaniem analityków Deutsche Bank podąży dalej na południe w kierunku poziomu 97,00


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here