Naga MarketsW poniedziałek, 27 kwietnia 2020 r., spółka Detalion Games rozpoczęła drugą część emisji akcji na platformie CrowdConnect.pl. W ofercie znalazły się akcje o wartości 355 tys. zł, które można było kupować w pakietach wynoszących maksymalnie 10 tysięcy złotych. Po 30 minutach od rozpoczęcia kampanii equity crowdfundingu, ta została zrealizowana w 100%.

  • Detalion Games pozyskało 1 mln zł w 24 h dzięki Grupie INC w pierwszej rundzie finansowania
  • Druga runda rozpoczęła się w poniedziałek, 27 kwietnia 2020 roku i opiewała na 355 tys. zł. Została zakończona w przeciągu niespełna 30 minut
  • Detalion Games to pierwsza oferta publiczna na dwie transze, którą realizowała Grupa INC

Te artykuły również Cię zainteresują
Detalion Games z rekordem polskiego equity crowdfundingu? 3,5 tys. zł na minutę

Według informacji portalu CrowdConnect.pl, platformy crowdfundingowej należącej do Grupy INC, runda finansowania projektu Detalion Games miała rozpocząć się w poniedziałek o godzinie 10:00. Ostatecznie akcje były dostępne od godziny 10:10, a o 10:30 portal zbiórki informował o sprzedaży wszystkich dostępnych akcji. W efekcie, w przeciągu zaledwie 10 minut aspirująca do debiutu na NewConnect firma zebrała dodatkowe 355 tysięcy złotych kapitału, łącznie w ramach podzielonej na dwie części emisji akcji serii D gromadząc 1,375 mln zł.

– Emisja akcji Detalion Games okazała się dużym sukcesem. Wydaje mi się, że to swoisty rekord Polski w szybkości finalizacji kampanii. To zasługa zarówno jakościowego emitenta, ale również pomysłowej, a przede wszystkim skutecznej, realizacji projektu przez INC. To pierwsza zrealizowana przez nas oferta publiczna podzielona na dwie transze. Pierwsza transza, w ramach tzw. cichej rundy inwestycyjnej, została skierowana do członków Klubu 149. W niecałe 24 godziny inwestorzy złożyli skuteczne deklaracje objęcia akcji o wartości ponad 1 mln zł – komentuje Paweł Śliwiński, prezes INC.

– Druga to kampania equity crowdfundingu, czyli crowdinvestingu, na CrowdConnect.pl. Została ona zakończona w niespełna 30 minut. Zainteresowanie inwestorów znacznie przekroczyło wielkość oferty. Chwilę po godzinie 10 mieliśmy niewielkie problemy serwerowe z jednoczesną obsługą takiego ruchu, za co przepraszamy. Ważne, że problem został zdiagnozowany i sytuacja nie powinna się powtórzyć przy kolejnych emisjach – dodaje.

Zobacz również: Detalion Games pozyskało 1 mln zł w 24 h dzięki Grupie INC

Spodobał Ci się artykuł? Chcesz otrzymywać najważniejsze informacje wprost na swojego emaila? Zapisz się do naszego Newslettera. ZAPISZ SIĘ >>

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here