Naga MarketsDetalion Games debiutuje dzisiaj na NewConnect. Rozmowa z prezes Aleksandrą CwalinąDetalion Games, producent gier z Grupy PlayWay, debiutuje na rynku NewConnect we wtorek, 29 grudnia 2020 roku będąc ostatnim IPO na warszawskiej giełdzie w tym roku. Notowania rozpoczynają się o godzinie 11:30, a do obrotu w czterech seriach trafia łącznie 2 miliony akcji. Comparci24.tv zaprasza na rozmowę z prezesem przedsiębiorstwa, Aleksandrą Cwaliną, która komentuje wejście na mały parkiet GPW, plany spółki na przyszły rok oraz planowany debiut flagowej gry Nemesis: Mysterious Journey III.

  • Debiut Detalion Games na rynku NewConnect to konsekwencja pozyskania inwestorów w kampanii crowdinvestingu
  • Detalion Games kończy prace nad swoim flagowym projektem “Nemezis: Mysterious Journey III”. Premiera, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zaplanowana jest na I kwartał 2021 r.
  • Przy 2 mln akcji i wycenę spółki na poziomie 5,5 zł (z emisji crowdfundingowej) wartość podmiotu wynosi 11 mln zł. Wiele wskazuje jednak na to, że notowania otworzą się po cenie wyższej

Te artykuły również Cię zainteresują
Detalion Games wchodzi na NewConnect. Ostatni debiut GPW w tym roku

Obok wtorkowego debiutu spółki Dadelo na głównym parkiecie GPW we wtorek, Detalion Games jest ostatnim podmiotem, który w 2020 roku zaoferuje publiczny dostęp do swoich akcji poprzez warszawską giełdę.

Podmiot debiutuje w alternatywnym systemie obrotu NewConnect, a notowania rozpoczynają się nie o godzinie 09:00 tylko o 11:30. Do obrotu trafi łącznie 2 mln akcji podzielonych na cztery seriie (1 mln akcji serii A, 500 tys. serii B, 250 tys. serii C i 250 tys. serii D).

To już pewne, że jeszcze w tym roku dołączymy do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Bardzo cieszymy się, że proces ten przebiegł sprawnie. Jest to wyjątkowy dzień dla nas i naszych inwestorów. Giełdowy debiut to kolejny krok milowy w rozwoju Detalion Games – mówi Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

Co do samego kupna akcji na debiucie, polecamy obszerne opracowanie statystyczne debiutów spółek ze stajni PlayWay. W ogromnej większości przypadków, spółki te dają zarobić, jednak pierwsze sesje po IPO wypadają dość słabo i można nabyć akcje po cenie niższej niż z dnia debiutu. Tak był niedawno przy debiucie Play2Chill

Detalion Games to spółka z Grupy PlayWay, która jest reaktywacją studia znanego m.in. z serii “Schizm” oraz gry “Sentinel: Strażnik Grobowca”. Model biznesowy studia zakłada premierę co najmniej 2 tytułów rocznie.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs miedzi: Spokojna końcówka na rynku metalu przemysłowego
Następny artykułAtende sprzedaje Atende Software za 52,5 mln zł na rzecz Custodia Capital Flix
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here