Naga MarketsDemolish Games rozwija popularą serię gier Demolish and BuildDemolish Games, spółka należąca do grupy kapitałowej Ultimate Games, nabyła prawa do gier z serii Demolish and Build i w 2021 roku planuje debiut na rynku NewConnect. Największym projektem, nad którym pracuje obecnie spółka, jest gra Demolish and Build 2021. Tytuł ma zawierać szereg nowych funkcjonalności, które urozmaicą rozgrywkę. Model biznesowy spółki zakłada wydawanie od trzech do pięciu gier rocznie.

Spółka ma plany debiutu na rynku NewConnect

Demolish Games będzie koncentrowało się głównie na grach z gatunku symulatorów, ale nie tylko, planujemy także realizację innych projektów. Mamy świadomość, że gracze chętnie sięgają po gry z różnych gatunków, dlatego też chcemy dywersyfikować zakres naszej działalności i przygotować dla nich bogatą ofertę naszych gier. – mówi Paweł Dywelski, prezes Demolish Games.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka posiada prawa do tytułów z popularnej serii Demolish and Build. Mowa o Demolish and Build 2017 oraz Demolish and Build 2018. Oba projekty dostępne są już w wersji PC-towej. Zespół pracuje nad przeniesieniem ich na konsole. Demolish and Build 2018 w tym roku ukazało się już w wersji na Nintendo Switch i Xbox One. Największym projektem, nad którym pracuje obecnie spółka, jest Demolish and Build 2021, który ma wyróżniać się na tle poprzednich tytułów z cyklu odświeżoną szatą graficzną oraz nowymi elementami rozgrywki. Ponadto spółka przygotowuje konsolową wersję gry Car Demolition Clicker.

W etapie pre-produkcji są także dwa inne autorskie projekty spółki – Explosive Demolition Simulator oraz gra o roboczym tytule WWII Thief. W Explosive Demolition Simulator gracz będzie mógł wyburzać duże budowle za pomocą materiałów wybuchowych. Fabuła będzie obejmowała proces przygotowania obiektów do implozji i rozmieszczenie ładunków w przemyślany sposób. WWII Thief, to symulator partyzanta z czasów II Wojny Światowej. Gra obejmuje swoim zakresem szpiegowanie i sabotaż działań okupanta.

Wszystkie tytuły spółki będą dostosowane do wymagań konsol Nintendo Switch, Xbox Series X/S  i PlayStation 5. Ich wydawcą będzie Ultimate Games.

W 2021 roku Demolish Games chce dołączyć do grona spółek publicznych notowanych na NewConnect. Spółka nie wyklucza również emisji akcji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here