Naga MarketsDemolish Games rozpocznie 23 lutego ofertę publicznąDemolish Games rozpocznie 23 lutego ofertę publiczną w związku z emisją nowych akcji, podała spółka. Studio chce pozyskać w dwóch transzach kwotę 1 mln zł. Pierwsza transza akcji w ofercie publicznej skierowana jest do indywidualnie oznaczonych większych inwestorów.

Finax

Demolish Games chce pozyskać 1 mln zł, Orange dokonuje zmian w swoim zarządzie

Od 2 marca spółka będzie przyjmowała zapisy na akcje od wszystkich zainteresowanych. Pozyskane środki studio przeznaczy na produkcję nowych tytułów. Do końca br. Demolish Games planuje wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
Rada nadzorcza Orange powołała Bożenę Leśniewską na wiceprezesa, a Jolantę Dudek, Witolda Drożdża i Piotra Jaworskiego na członków zarządu spółki na kolejną, trzyletnią kadencję, podała spółka.

Boryszew zdecydował o rozpoczęciu dodatkowych analiz wpływu rozliczenia transakcji przeniesienia na spółkę praw własności do akcji i udziałów innych spółek kapitałowych będących w posiadaniu Impexmetalu, podała grupa.

Rada nadzorcza Selena FM powołała na funkcję prezesa Jacka Michalaka, dotychczasowego członka zarządu ds. finansowych (CFO), podała spółka. Zastąpi on na stanowisku Krzysztofa Domareckiego, który złożył dziś rezygnację z pełnienia funkcji prezesa ze skutkiem na 1 marca 2021 r.

Akcjonariusze Celon Pharma zdecydowali o upoważnieniu zarządu do podwyższeniu kapitału spółki poprzez emisję do 15 000 000 nowych akcji w ramach kapitału docelowego, bez prawa poboru, wynika z podjętych uchwał nadzwyczajnego walnego zgromadzenia.

BioMaxima odnotowała 3,43 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2020 r. wobec 0,34 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Konsorcjum firm Mirbud i jego spółki zależnej Kobylarnia złożyło najniższą ofertę, wartą 246,83 mln zł, na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Gostynia w ciągu DK12. Droga ma powstać w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic na lata 2020-2030, podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Mill Games podpisał z wchodzącymi w skład grupy Movie Games studiami: Movie Games Mobile oraz True Games umowy ramowe, których celem jest współpraca przy pozyskiwaniu twórców gier z Rumunii, pracujących nad tytułami zgodnymi z tematyką poszczególnych spółek z grupy, podała spółka. Docelowo Mill Games będzie poszukiwało na rumuńskim rynku zespołów również dla pozostałych podmiotów z rodziny Movie Games, podano także.

Tauron Wydobycie – spółka zależna Taurona Polskiej Energii – udostępnił złoże Brzezinka w Zakładzie Górniczym Sobieski, z zasobami ponad 20 mln ton węgla kamiennego, który będzie dostarczany do bloku energetycznego w Jaworznie, podała grupa.

4Mobility “ma nadzieję” na przyspieszenie wzrostu w 2021 r., zwłaszcza w obszarze liczby klientów i przychodów, poinformował ISBnews prezes Paweł Błaszczak.

eobuwie.pl uruchomiło na rynku ukraińskim platformę e-commerce Modivo z odzieżą premium, podała spółka.

Road Studio zakończył publiczną ofertę publiczną akcji, w ramach której pozyskał 2 mln zł, podała spółka. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na sfinalizowanie prac nad nowymi projektami o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata, podano także.

Akcjonariusze Farm Fotowoltaiki, z grupy Berg Holding, zdecydowali o wprowadzeniu akcji spółki na rynek NewConnect. Debiut planowany jest najpóźniej na początku 2022 roku, podano w komunikacie. Farmy Fotowoltaiki na przełomie lutego i marca rozpoczną kampanię crowdfundingu udziałowego promowanego przez Crowdway na kwotę 4,05 mln na budowę nowej farmy o mocy 1 MW zlokalizowanej na Podkarpaciu.

Inno-Gene zostało zobowiązane przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) do sporządzenia analizy sytuacji gospodarczej, majątkowej i finansowej oraz perspektyw dalszego prowadzenia działalności przez spółkę oraz zawieszenia obrotu akcjami, podało Inno-Gene.

Grupa Ciech planuje uruchomienie w zakładzie w Żarach nowego pieca do wypalania szklistego krzemianu sodu do końca 2021 roku, podała spółka. Inwestycja o łącznej wartości ok. 80 mln zł zwiększy moce produkcyjne Ciechu w tym biznesie do ok. 240 tys. ton rocznie (z obecnych 180 tys. ton).

Silvair nastawia się na zwielokrotnienie ubiegłorocznych wyników, kiedy miał ponad 65 tys. wyprodukowanych komponentów z jego technologią i ponad 25 tys. zainstalowanych w projektach, poinformował ISBtech Rafał Han.

Gaming Factory zapowiedział premierę gry “Sapper – Defuse The Bomb Simulator”, której producentem jest Live Motion Games, na 11 marca w trybie wczesnego dostępu na PC w sklepie Steam. Spółka zaplanowała w najbliższych tygodniach intensywne działania marketingowe związane z premierą gry. Docelowo symulator sapera ukaże się również w wersji na Nintendo Switch, Xbox oraz PlayStation.

W należącej do PGE Energia Odnawialna Elektrowni Wodnej Raduszec Stary została uruchomiona nowa nastawnia, podała Polska Grupa Energetyczna (PGE).

Debiut amerykańskiej spółki Huuuge na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) odbędzie się w piątek, 19 lutego br., podała GPW.

SoftBlue odnotował 3,1 mln zł zysku netto i 6,45 mln zł przychodów ze sprzedaży w 2020 roku, podała spółka.

Simteract zadebiutuje na rynku NewConnect w czwartek, 18 lutego, podała spółka.

Unimot nabył 80% udziałów w spółce Operator Klastra Energii (OKE), która jest koordynatorem klastra Żywiecka Energia Przyszłości, podała spółka. Dzięki temu będzie rozwijać biznes zielonej energii oraz energetykę rozproszoną na Żywiecczyźnie.

One More Level odnotował 4,49 mln zł straty netto w IV kw. 2020 r. wobec 6,09 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Creepy Jar odnotował 2,84 mln zł jednostkowego zysku netto w IV kw. 2020 r. wobec 0,36 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Boruta-Zachem (w trakcie zmiany na Hub.Tech) odnotował 0,08 mln zł skonsolidowanej straty netto w IV kw. 2020 r. wobec 0,6 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Bloober Team odnotował 2,3 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2020 r. wobec 1,17 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Skarbiec Holding odnotował 40,47 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. roku obrotowego 2020/2021 (tj. w okresie lipiec-grudzień 2020) wobec 12,75 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Sescom zarekomendował akcjonariuszom przeznaczenie części jednostkowego zysku netto w wysokości 819 674 zł na dywidendę, co oznacza wypłatę w wysokości 0,4 zł na akcję, podała spółka.

Getin Noble Bank podjął decyzję o utworzeniu dodatkowej rezerwy portfelowej na ryzyko prawne związane z umowami kredytów hipotecznych i mieszkaniowych indeksowanych kursem CHF w wysokości 110 mln zł, która obniży wynik banku w IV kwartale 2020 r. w ujęciu skonsolidowanym i jednostkowym, podała instytucja.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here