Naga MarketsUltimate GamesDemolish Games na NewConnect już w 2021 r.? Rozmowa z prezesem spółki, Pawłem Dywelskim wraz z innymi podmiotami zawiązał w lipcu bieżącego roku nową spółkę tj. Demolish Games S.A. z siedzibą w Warszawie, która chce zadebiutować na rynku NewConnect przed końcem przyszłego roku. Prezes podmiotu, Paweł Dywelski, jest gościem Marcina Podlackiego na antenie Comparic24.tv gdzie opowiada o bieżącej działalności spółki oraz jej planach wydawniczych na 2021.

  • Demolish Games z grupy Ultimate Games planuje debiut na NewConnect w 2021 r.
  • Oprócz debiutu spółki na NewConnect, plany na przyszły rok obejmują koncentrację na doprowadzeniu do końca produkcji gry “Demolish & Build 2021”
  • Gra ma być rozwinięciem cieszącej się sporym sukcesem serii

Te artykuły również Cię zainteresują
Demolish Games chce wejść na NewConnect i rozszerza swoje portfolio produktowe

Głównym przedmiotem działalności Demolish Games jest produkcja i rozwijanie serii “Demolish and Build”, w tym “Demolish and Build 2021”. Wydawcą gier komputerowych tworzonych przez Demolish Games będzie Ultimate Games. Spółka przejęła od Ultimate Games całość praw (wraz z prawem do przychodu) do serii Demolish 2017, 2018, 2021 na wszystkie platformy (PC, Nintendo, Xbox, PS, mobile).

Na koniec przyszłego roku planujemy premierę gry ‘Demolish and Build 2021’. Gra będzie rozwinięciem tego wszystkiego, co sprawiło, że ta seria cieszy się sukcesem, a to wszystko w nowej szacie graficznej i z kilkoma pomysłami, które sprawią, że gra będzie jeszcze ciekawsza – komentował Paweł Dywelski.

Tytuł ma zawierać szereg nowych funkcjonalności, które urozmaicą rozgrywkę. Model biznesowy spółki zakłada wydawanie od trzech do pięciu gier rocznie. W etapie pre-produkcji są także dwa inne autorskie projekty spółki – Explosive Demolition Simulator oraz gra o roboczym tytule WWII Thief

W Explosive Demolition Simulator gracz będzie mógł wyburzać duże budowle za pomocą materiałów wybuchowych. Fabuła będzie obejmowała proces przygotowania obiektów do implozji i rozmieszczenie ładunków w przemyślany sposób. WWII Thief, to symulator partyzanta z czasów II Wojny Światowej. Gra obejmuje swoim zakresem szpiegowanie i sabotaż działań okupanta.

W fazie produkcji jest też ‘Explosive Demolition Simulator’ – to gra podobna do powyższej, ale skupiająca się na wyburzaniu największych budowli za pomocą materiałów wybuchowych. Gracz będzie w niej odpowiedzialny za proces przygotowania obiektów do implozji, jak i takiego rozmieszczania ładunków, by nie wyrządzić niepożądanych szkód – mówił dalej prezes spółki.

Malone in Nightmares na PC, Demolish Games wydawcą tytułu

Pod koniec grudnia spółka podpisała umowę, na mocy której nabyła prawa do powstającej gry platformowej Malone in Nightmares. Tytuł jest obecnie w procesie preprodukcji, za który odpowiada grupa Who Made This?

Malone in Nightmares to projekt utrzymany w surrealistycznym klimacie, który czerpie m.in. z charakterystycznego imaginarium prac słynnego polskiego malarza i rysownika – Zdzisława Beksińskiego. Grupa Who Made This?, która odpowiada za preprodukcję tytułu, planuje tworzyć grafiki do gry odręcznie, a nie – jak robi to większość twórców gier –  generować je komputerowo. Inspiracją do Malone in Nightmares są m.in. kultowe gry wideo: Braid (2008), Celeste (2018), Inside (2016), czy Limbo (2010).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/GBP – czas na wycenę skutków brexitu? – analiza dla początkujących
Następny artykułCCC ze znacznymi wzrostami, FW20 na najwyższym poziomie od końca lutego
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here