Naga MarketsNa Xbox One debiutuje Demolish & Build, czyli polski symulator budowlany. Tytuł umożliwia prowadzenie globalnego przedsiębiorstwa budowlano-wyburzeniowego, a gracz może używać też wielu różnych narzędzi, w tym zarówno tradycyjnego młota, jak i wielkich maszyn. Datę premiery na Xbox One ustalono na 3 lipca br. Wcześniej gra pojawiła się także na Nintendo Switch.

Demolish & Build debiutuje na Xbox One

Demolish & Build to gra oparta na wydanym na PC w marcu 2018 r. symulatorze Demolish & Build 2018. W styczniu 2020 r. tytuł trafił na Nintendo Switch, a teraz debiutuje na Xbox One. Za konwersje i wydanie Demolish & Build na obu konsolach odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

Symulator daje możliwość wcielenia się w prowadzącego globalne przedsiębiorstwo budowlano-wyburzeniowe. W Demolish & Build można używać m.in. dużych maszyn i niszczyć wielkie konstrukcje budowlane. Jednocześnie twórcy przewidzieli wiele innych opcji, w tym korzystanie z tradycyjnego młota. Wydawca wskazuje, że w Demolish & Build gracz może również np. kupować grunty oraz zarządzać specjalistycznymi maszynami i pracownikami.

Do dyspozycji graczy oddano 4 duże lokacje, które oferują m.in. pustynne tereny czy zaśnieżone lasy. Lista dostępnych narzędzi i pojazdów budowlanych obejmuje łącznie kilkanaście różnych pozycji. Wśród pojazdów znajdują się np. buldożer, dźwig, robot wyburzeniowy, koparko-ładowarka, walec drogowy, betoniarka czy dźwig z kulą wyburzeniową.

„Po udanej premierze na Nintendo Switch z Demolish & Build mogą teraz zapoznać się także posiadacze konsol Xbox One. Co ważne, to gra, która powstała nie tylko z myślą o fanach budownictwa. Demolish & Build jest mocno zróżnicowanym tytułem, który pozwala realizować zarówno konstruktorskie, jak i destrukcyjne zapędy. Główne elementy rozgrywki dobrze uzupełniają m.in. motywy ekonomiczne” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Demolish & Build – główne cechy:
• robota budowlano-wyburzeniowa;
• kilkanaście dużych maszyn;
• zatrudnianie i zarządzanie pracownikami;
• 4 różne lokacje na świecie;
• specjalistyczne narzędzia;
• kontrakty i zbieranie surowców;
• inwestycje w posiadłości.

Demolish & Build zadebiutowało na Xbox One 3 lipca 2020 r.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/NZD z przestrzenią do dalszych spadków – analiza dla początkujących
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/GBP, EUR/CAD, AUD/CHF
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here