Naga MarketsCreative Commons License Author: clipperarctic

Dziś opublikowane wyniki finansowe przez Delta Airlines nieoficjalnie rozpoczynają sezon wyników amerykańskich spółek. Branża lotnicza znalazła się na świeczniku, gdyż inwestorzy szacują, że zaraportuje ona największy spadek zysków w stosunku do I kwartału 2016 roku, a także z uwagi na głośny incydent usunięcia jednego z pasażerów samolotu linii United Airlines.


Notowania spółki Delta Airlines zawróciły silnie na południe w połowie lutego. Co więcej, strefa wypadająca w okolicy 46,30 USD została wybita z dużym momentum. Jednakże zapał sprzedających wyhamował przy poziomie 44,50 USD, który wcześniej kilkukrotnie służył za wsparcie oraz opór. Atak na tę strefę został już dwukrotnie odparty i za każdym razem dzienne świeczki przyjmowały kształt pin baru. Tak wyglądała sytuacja wczoraj, więc niewykluczone, że i tym razem dojdzie do odbicia. Dopóki będzie broniony poziom 46,40 USD, to nadal będziemy mieli do czynienia z sekwencją spadkową. Dopiero wybicie tej bariery mogłoby oznaczać zerwanie z krótkoterminowym trendem spadkowym.

Inwestuj w realizację wzrostów lub spadków zagranicznych spółek – sprawdź ofertę akcji syntetycznych i czym różnią się od normalnych CFD!

Przed startem dzisiejszej sesji na Wall Street, linia Delta Airlines opublikowała wyniki za I kwartał. Zysk spółki co prawda spadł z 1,21 USD do 0,82 USD na jedną akcję, ale i tak udało się pobić założenia konsensusu, który celował w 0,77 USD. Z kolei przychody zmniejszyły się o 1% r/r do 9,15 mld USD, podczas gdy oczekiwano kwoty na poziomie 9,20 mld USD. Inwestorzy przyjęli całe sprawozdanie pozytywnie, gdyż koncernowi w marcu po raz pierwszy od listopada 2015 roku udało się zwiększyć przychód na jednego pasażera.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here