Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa kapitałowa Emitenta prowadzi działalność handlową i usługową w zakresie przemysłu chemicznego, kosmetycznego, farmaceutycznego oraz spożywczego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje spółki drożały w trakcie wtorkowej sesji o blisko 6% przy podwyższonych obrotach. Była to kolejna z rzędu bardzo mocna sesja. W ciągu nieco ponad 2 tygodni spółka zyskała ok. 20%. Ma to oczywiście związek z wynikami kwartalnymi, które okazały się bardzo dobre. Rekordowym wynikom towarzyszyło także podtrzymanie wysokiej dynamiki wzrostu zysków. Pojawiły się także zapowiedzi wypłaty dywidendy. Wykres w skali tygodniowej pokazuje, że popyt zmierza do przełamania poziomu maksimum z początku roku. Jeżeli tak się stanie, kolejnym celem będzie historyczny szczyt notowań z 2010 roku.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Spółka specjalizuje się w obrocie wierzytelnościami, ich windykacji, obrocie prawami majątkowymi oraz w doradztwie i pośrednictwie finansowym.

Spółka zaliczyła wczoraj silną sesję podpartą wyższymi obrotami. Dzień zakończył się wzrostem o 3% przy najwyższym wolumenie od czasu powstania ostatniego szczytu. Sugeruje to więc zakończenie korekty, tym bardziej, że jej dołek wypadł dokładnie na dobrze respektowanej linii łączącej kilka wcześniejszych minimów. Niedawno spółka opublikowała świetne wyniki za trzeci kwartał i obecne wzrosty to nieco spóźniona reakcja na nie. Ostatnia wydana rekomendacja sięga poziomu 13,90 zł czyli mocno powyżej ceny rynkowej. Wydaje się, że obecnie można liczyć na ruch w kierunku ostatniego szczytu.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here