Naga MarketsPrzedmiotem działalności Spółki jest produkcja oraz hurtowa dystrybucja materiałów izolacyjnych przeznaczonych dla branży budowlanej, rolniczej, ogrodniczej oraz przemysłowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje spółki rosną w bardzo stabilny sposób od ponad 3 lat. Nie powinno to dziwić z uwagi na dwa fakty. Po pierwsze spółka osiąga coraz lepsze wyniki finansowe, co roku poprawiając zarówno przychody jaki i wynik netto. Nie inaczej było w 2017 roku. W opublikowanym przed kilkoma dniami raporcie można przeczytać, że zysk netto wzrósł w porównaniu z rokiem poprzednim o prawie 22%. Drugi powód to bardzo wysokie i regularne dywidendy, które przyciągają inwestorów na dłużej niż wiele innych spółek z rynku New Connect. Spółka dzieli się zyskiem nieprzerwanie od 2009 roku, przy czym warto wspomnieć, że dywidendy te należą do najwyższych na naszym parkiecie. W tym roku także dywidenda ma przekroczyć 10%, szacuje się, że wyniesie 1,30 zł na akcję. Wydaje się, że w dłuższym terminie jest to atrakcyjna spółka. Obecnie kurs oscyluje w rejonie 12 zł. Jeżeli doszłoby do korekty, szans upatrywałbym przy poziomie poprzednich dołków czyli okolicach 11,35 zł. Gdyby jednak korekta była większa, wydaje się, że cena nie powinna spaść poniżej linii trendu czyli 10,50 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here