Naga Markets

DekpolWarszawa, 17.01.2022 (ISBnews) – Dekpol sprzedał umowami rezerwacyjnymi, deweloperskimi i przedwstępnymi 490 lokali w 2021 r. wobec 148 rok wcześniej. Natomiast liczba lokali, które zostaną rozpoznane w wyniku finansowym wyniosła 406 w ub.r. wobec 622 w 2020 r., podała spółka, powołując się na wstępne dane.

“Szacunkowa wartość lokali sprzedanych w 2021 roku na podstawie zawartych umów rezerwacyjnych, deweloperskich i przedwstępnych wynosi 261 mln zł, natomiast szacunkowa wartość sprzedaży lokali, która zostanie rozpoznana w wyniku finansowym grupy w 2021 roku wyniesie około 252 mln zł” – czytamy także w komunikacie.Na dzień 31 grudnia 2021 r. łączna liczba lokali oferowanych przez grupę do sprzedaży wynosiła 713 lokali, podano również.

W IV kwartale 2021 roku grupa prowadziła sprzedaż następujących inwestycji:
– Grano Marina Hotel – budynek o łącznej liczbie lokali usługowych 130, zlokalizowany w Wiślince k. Wyspy Sobieszewskiej, wchodzący w skład inwestycji “Sol Marina etap I”
– Sol Marina etap II – zespół 15 budynków apartamentowych o łącznej liczbie lokali usługowych 127, zlokalizowany w Wiślince k. Wyspy Sobieszewskiej,
– Lazur Park – budynek mieszkalny o łącznej liczbie lokali mieszkalnych 36, zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej,
– Villa Neptun – budynek apartamentowy o łącznej liczbie lokali usługowych 40, zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej,
– Baltic Line – budynek apartamentowy o łącznej liczbie lokali usługowych 60, zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej,
– Baltic Porto – budynek apartamentowy o łącznej liczbie lokali usługowych 72, zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej,
– Osiedle Pastelowe etap II – 3 budynki mieszkalne o łącznej liczbie lokali mieszkalnych 225, zlokalizowane w Gdańsku,
– Neo Jasień etap II – 2 budynki mieszkalne o łącznej liczbie lokali mieszkalnych 104, zlokalizowane w Gdańsku,
– Trimare etap I – 9 budynków mieszkalnych o łącznej liczbie lokali mieszkalnych 189, zlokalizowanych w Sztutowie,
– Osiedle Kociewskie etap I – 3 budynki mieszkalne o łącznej liczbie lokali mieszkalnych 121, zlokalizowane w Rokitkach koło Tczewa, wymienił Dekpol.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lub akcje | euro usd | biomed notowania | enea giełda | wirtualna polska akcje wykres | dax spekulant | kursy kryptowalut wykres |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here