Naga MarketsDekpol ma pozwolenie na budowę II etapu osiedla mieszkalnego w GdańskuSpółka zależna Dekpol – Dekpol Inwestycje Sp. z o.o. Pastelowa – otrzymała pozwolenie na budowę II etapu osiedla mieszkalnego w Gdańsku, podał Dekpol. Szacowana wartość przychodów uzyskanych z realizacji ww. etapu wynosi ok. 108 mln zł netto.

InvestCuffs

Dekpol otrzymał pozwolenie na budowę osiedla w Gdańsku

“Spółka zależna emitenta – Dekpol Inwestycje Sp. z o.o. Pastelowa Sp. k. otrzymała, wydane przez prezydenta miasta Gdańsk, pozwolenie na budowę II etapu osiedla budynków mieszkalnych wielorodzinnych w ramach projektu ‘Osiedle Pastelowe’, wraz z podziemnymi halami garażowymi, instalacjami wewnętrznymi oraz inną niezbędną infrastrukturą, w Gdańsku przy ulicy Pastelowej” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
II etap inwestycji “Osiedle Pastelowa” zostanie zrealizowany i oddany do użytkowania w IV kwartale 2022 roku, a pierwsze lokale zostaną przekazane klientom w I kwartale 2023 roku, podano także.

Nakłady inwestycyjne zostaną sfinansowane ze środków własnych i możliwe jest częściowe finansowanie kapitałem obcym.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. Dekpol sprzedał 382 lokale w 2019 r. wobec 569 lokali w 2018 r. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 772,12 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here