Naga MarketsDekpol Deweloper zakończył sprzedaż 157 mieszkań na Osiedlu Foresta w GdańskuDekpol Deweloper sprzedał wszystkie 157 mieszkań na Osiedlu Foresta w Gdańsku, podała spółka.

Dekpol Deweloper sprzedał wszystkie mieszkania

“Osiedle Foresta składa się z pięciu kameralnych budynków o nowoczesnej, minimalistycznej architekturze i kaskadowej zabudowie. W ramach osiedla powstało 157 komfortowych lokali 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 38 do 157 m2. Wyposażone zostały w inteligentny system sterowania eHome Control pozwalający na zdalne obsługiwanie ogrzewania i oświetlenia za pomocą smartfona lub tabletu. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki, a lokale na wyższych piętrach słoneczne, przestronne balkony. Charakterystycznym elementem architektonicznym osiedla są zielone tarasy na dachach o powierzchni nawet ponad 60 m2” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W obecnej ofercie Dekpol Deweloper na terenie Gdańska znajdują się m.in. mieszkania powstające w ramach inwestycji: Pastelowe, Lazur Park, Villa Neptun oraz apartamenty w luksusowym projekcie Sol Marina, przypomniano także.

Dekpol Deweloper wchodzi w skład grupy kapitałowej Dekpol.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. Dekpol sprzedał 382 lokale w 2019 r. wobec 569 lokali w 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here