Naga MarketsDekpol Deweloper wprowadził do oferty 350 lokali w II etapie Os. PastelowegoDekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży II etap Osiedla Pastelowego w gdańskich Łostowicach, podała spółka. W ramach pięciu budynków powstanie łącznie 350 mieszkań o powierzchni od 36 do 62 m2. Zakończenie realizacji planowane jest na IV kw. 2022 roku.

“Wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap bardzo popularnej wśród naszych klientów inwestycji. Oferta skierowana jest do osób szukających mieszkania w spokojnym, zielonym otoczeniu, ale z doskonałą komunikacją do centrum Gdańska i pozostałych dzielnic. Bardzo szeroki wachlarz powierzchni pozwoli na wybór odpowiedniego mieszkania. Wszystkie lokale mają praktyczne i funkcjonalne rozkłady pozwalające na aranżację według własnego uznania” – powiedział prezes Dekpol Deweloper Sebastian Barandziak, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ceny lokali rozpoczynają się od 6487 zł/m2 brutto, podano.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here