Naga MarketsDekpol Budownictwo wybuduje hale magazynowo-produkcyjne w GdańskuDekpol Budownictwo podpisał z PDC Industrial Center 134 umowę dotyczącą budowy hal magazynowo-produkcyjnych w Gdańsku, podał Dekpol.

Dekpol podpisał nową umowę

“Inwestycja będzie realizowana w czterech etapach. Termin realizacji I i II etapu przypada odpowiednio na marzec i kwiecień 2021, a terminy realizacji kolejnych etapów są określone w miesiącach od ewentualnego otrzymania przez Dekpol Budownictwo potwierdzenia zlecenia ich realizacji” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wynagrodzenie netto za wykonanie umowy zostało ustalone na poziomie ok. 10% przychodów grupy kapitałowej Dekpol za rok 2019, w tym za etap I i II ok. 7% (przeliczone według kursu euro z dnia 28 stycznia 2021 r.), podano również.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. Dekpol sprzedał 382 lokale w 2019 r. wobec 569 lokali w 2018 r. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 772,12 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here