Naga MarketsDeGenerals opublikuje memorandum informacyjne 7 styczniaDeGenerals planuje opublikowanie memorandum informacyjnego dotyczącego publicznej sprzedaży akcji w czwartek tj. 7 stycznia, podała spółka. Oferującym akcje będzie główny akcjonariusz spółki – PlayWay, a ich wartość wyniesie do 10,2 mln zł. “W procesie oferty publicznej sprzedaży akcji DeGenerals będzie pośredniczyć Dom Maklerski INC.

Szczegółowe dane o spółce i warunkach składania zapisów na jej akcje inwestorzy będą mogli znaleźć 7 stycznia (w godzinach popołudniowych), kiedy to zostanie opublikowane memorandum informacyjne na stronie internetowej DM INC, stronie oferującego i stronie spółki” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W I półroczu 2021 roku spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect.

Zespół DeGenerals przygotowuje obecnie dwa rozszerzenia DLC do “Tank Mechanic Simulator”, które mają mieć premierę w 2021 r. Równolegle trwają prace związane z portem gry na inne platformy, wersja TMS na konsole starej i nowej generacji, urządzenia mobilne i VR ma się pojawić także w tym roku, podano także.

“Gra ‘Tank Mechanic Simulator’ zbudowała wokół siebie dużą społeczność graczy, komunikujemy się z nią na bieżąco, wprowadzając do gry nowe ulepszenia oraz aktualizacje. Gra mimo prawie roku od premiery, dalej znajduję kolejnych nabywców. Rozwój TMS poprzez dodatki DLC oraz porting gry na inne platformy pozwoli nam znacząco zwiększyć monetyzację tytułu w 2021 r.” – powiedział prezes Robert Pietrzko, cytowany w komunikacie.

Planowane dodatki do TMS mają rozszerzyć zawartość o najbardziej oczekiwane przez społeczność gry modele pojazdów. Pierwsze z DLC będzie wydane razem z dużym patchem, dodającym do gry nowe systemy oraz usprawnienia, które znacznie wydłużą żywotność produkcji – narzędzia moderskie. DeGenerals chce stale wspierać debiutancki tytuł do momentu oficjalnego rozpoczęcia prac nad jego kontynuacją – Tank Mechanic Simulator 2, których wstępny termin jest zakładany na 2022 r., podsumowano w materiale.

DeGenerals to studio deweloperskie, prowadzące działalność na rynku gier wideo, specjalizujące się w grach historyczno-militarnych o tematyce wojennej. Deweloper współpracuje z Grupą PlayWay.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here