Naga MarketsCameron Winklevoss i Tone Vays zastanawiali się publicznie nt. DeFi. Wszystko w kontekście poprzednich boomów na rynku blockchaina (np. ICO). Obaj są podzieleni w tej kwestii.

  • Rynek DeFi nadal budzi ogromne emocje.
  • Cameron Winklevoss i Tone Vays zastanawiali się nad tym, czy takie projekty mają sens.

DeFi to nowej ICO?

Rynek kryptowalut może pochwalić się ogromnym wzrostem w ciągu ostatniego roku, głównie dzięki zdecentralizowanemu finansowi, czyli boomowi na DeFi. Niektórzy uważają, że sektor DeFi przypomina ICO i bańkę z 2017 roku. Inni nie zgadzają się z tym.

Przynajmniej w czasie bańki ICO w 2017 r. podjęto wysiłki, aby wpaść na pomysł napisania białej księgi – powiedział Cointelegraph handlowiec instrumentami pochodnymi, analityk finansowy i gospodarz programu na YouTube, Tone Vays.

To nie to samo co ICO

Okazuje się jednak, że z Vaysem nie zgadza się jeden z braci Winklevoss. Cameron Winklevoss jest zdania, że DeFi to nie to samo co ICO z 2017 r.

W tamtych czasach zbierano pieniądze na podstawie white paperów shitcoinów, które były pisane na kolanach. DeFi już funkcjonują i faktycznie działają. Dają miliardy dolarów zysków. To nie jest hipotetyczne, to jest realne – uważa założyciel giełdy Gemini.

W przeszłości Ryan Selkis z Messari również zestawiał razem DeFi i ICO, ostatecznie przewidując nadchodzący upadek bańki DeFi.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here