Naga Marketsnapis blockchain ułożony z klockówSzum wokół DeFi nie gaśnie i dopiero się zaczyna, powiedział założyciel Neo Da Hongfei podczas transmisji na żywo w China’s Hub 25 września. Czy tym samym sugeruje, że bańka na tym rynku dopiero się zaczyna?

  • Bańka DeFi dopiero rośnie.
  • Tak uważa założyciel Neo.
  • Podkreśla też technologiczny potencjał tego obszaru.

DeFi dopiero się rozkręcają

Da powiedział, że projekty zdecentralizowanych finansów stworzyły proces, który jest udoskonaleniem działania tradycyjnych rynków.

Pożyczki i zdecentralizowane giełdy, ubezpieczenia i wszelkiego rodzaju instrumenty pochodne zyskują na popularności – powiedział.

Twierdzi, że infrastruktura DeFi jest solidna i ma za sobą dobry start. Teraz oczekuje on większej liczby innowacji na tym obszarze.

Według Da, DeFi sprawia, że na rynku jest teraz wiele nowych możliwości. Wymienia np. stworzenie nowego rodzaju aktywów, które umożliwiają użytkownikom dostęp do gotówki w dowolnym momencie.

A po co nam banki?

DeFi będzie miało znaczący wpływ na przyszłe życie gospodarcze. Przewiduje, że ludzie nie będą potrzebować banków w przyszłości, gdyż zwrócą się w stronę usług DeFi – mówił.

Jego zdaniem na tym rynku przodują Chińczycy, którzy chcą osiągnąć powyższe współpracując z Alipay i WeChat.

Da i współzałożyciel Binance He Yi ujawnili też w transmisji na żywo, że Neo i Binance aktywnie przyglądają się aplikacjom DeFi. Jedną z takich aplikacji jest Flamingo, interoperacyjny protokół DeFi zbudowany na łańcuchu blokowym Neo. Binance ogłosiło, że umieściło Flamingo w swoim poolu 23 września.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here