Naga MarketsWedług dyrektora generalnego Pantera Capital, Dana Morehada, rynek DeFi ma większe szanse na 100-krotny wzrost w ciągu najbliższych pięciu lat niż bitcoin.

  • DeFi okażą się hitem inwestycyjnym większym niż BTC?
  • Tak sądzi CEO Pantera Capital.

DeFi okaże się lepsze niż BTC?

Dan Morehead, dyrektor generalny i założyciel firmy inwestycyjnej Pantera Capital, jest przekonany, że rynek DeFi osiągnie lepsze wyniki niż sam bitcoin. I to już w ciągu najbliższych pięciu lat.

W niedawnym wywiadzie dla Cointelegraph, Morehead wskazał, że pomimo słabych wyników funduszy altcoinów Pantery w 2019 roku, sytuacja zmieniła się w ciągu ostatnich kilku miesięcy z powodu gwałtownego wzrostu zdecentralizowanych protokołów finansowych i tokenów.

Pod koniec sierpnia fundusz aktywów cyfrowych Pantery wzrósł o 123 proc. licząc od początku roku.

– Świat otworzył się na DeFi i kapitał napłynął w tym kierunku – powiedział.

Cyfrowe złoto

Według CEO Pantery bitcoin już ugruntował swoją pozycję jako cyfrowe złoto. Dlatego jest zdania, że ​​potencjał wzrostu kryptowaluty jest już stosunkowo ograniczony.

Może wzrosnąć do miliona [USD] (…), ale to jest naprawdę krawędź możliwości – tłumaczył.

Z drugiej strony, rynek DeFi jest wciąż w powijakach i jest w dużej mierze niedowartościowany, biorąc pod uwagę jego potencjał zakłócenia tradycyjnego sektora finansowego – stąd jego ogromny potencjał do wzrostów.

– Jest znacznie bardziej prawdopodobne, że cała przestrzeń DeFi wzrośnie 100-krotnie w ciągu następnych pięciu lat niż bitcoin – spuentował szef Pantera Capital.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here