Naga Markets

Decyzja RPP dalej nie znana

Na początku sesji sporo zyskała spółka CD Projekt, momentami zyskiwało nawet po 7 proc., jednak w późniejszych godzinach, wzrosty straciły impet i teraz są na poziomie 0,61 proc., przy cenie 79,05 PLN za akcję. Z WIGu 20 jak na razie najlepiej za to sobie radzie PGE, które od początku sesji urosło o 5.92 proc. (7,11 PLN).

Dosyć efektywnie zachowują się firmy z sWIGu 80. Akcje spółki Photon są ewidentnie jak na razie najbardziej zyskującymi aktywami z tych 3 indeksów. Od początku sesji kwotowanie wzrosło o 12,61 proc., akcja natomiast kosztuje 13,61 PLN. Poza tym aż 3 firmy zyskują powyżej 4 proc., a są to PCCRokita (+4,45 proc.), MLSystem (+4,34 PLN) oraz STS Holding (+4,13 proc.).Ruchy na rynku walutowym jeszcze nie są aż tak wysoki (prawdopodobnie po decyzji rozpocznie się większa zmienność). EUR/PLN traci 0,06 proc. i jest notowane na 4,7259, kurs USD/PLN natomiast zyskuje 0,15 proc. i jest określany na 4,7807.

Zobacz również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułSiła dolara ogarnia globalną gospodarkę. Wyprzedaż euro, funta, jena i złotego
Następny artykułBest chce być w przyszłości spółka dywidendową, na razie realizuje skupy akcji
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku, obecny również w Hiszpanii, na Litwie i Łotwie. Od lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata - walut, kryptowalut, kontraktów na indeksy, surowce czy akcje. Wysoką jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Bloomberg EUR/PLN Forecast Accuracy, Ranking Q4 2018, FXCuffs 2018 Nagroda za transparentność oferty, Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here