Naga MarketsdecoraSpółka Decora jest wiodącym producentem artykułów wykończenia wnętrz. Jakie są szanse na kontynuowanie ruchu wzrostowego, który trwa od przeszło czterech lat? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz próbuje odpowiedzieć na to pytanie oraz przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Decora pozostanie w konsolidacji?

Ekspert zauważa, iż akcje spółki Decora znajdują się w sektorze, który zyskuje na fali branży mieszkaniowej. Decora, Śnieżka i inne firmy dostarczające wykończeniowych produktów typu farb, paneli itp. korzystają na ogromnym zapotrzebowaniu rynku nieruchomości.

Decora tworzy materiały dla firm deweloperskich i budowlanych. Na notowaniach spółki widzimy ruch wzrostowy i ostatni potwierdzony dołek był na poziomie 19,47 zł, jednak to zostało załamane. Na ten moment trwa rozbudowana korekta. Osobiście liczę, że po całej fali spadkowej nastąpi ruch konsolidacyjny między poziomami 17-20 zł i dopiero wybicie w którąś ze stron przysporzy większego ruchu – zauważył prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here