Naga MarketsdecoraSpółka Decora jest wiodącym producentem artykułów wykończenia wnętrz. Jakie są szanse na kontynuowanie ruchu wzrostowego, który trwa od przeszło czterech lat? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz próbuje odpowiedzieć na to pytanie oraz przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Decora pozostanie w konsolidacji?

Ekspert zauważa, iż akcje spółki Decora znajdują się w sektorze, który zyskuje na fali branży mieszkaniowej. Decora, Śnieżka i inne firmy dostarczające wykończeniowych produktów typu farb, paneli itp. korzystają na ogromnym zapotrzebowaniu rynku nieruchomości.

Decora tworzy materiały dla firm deweloperskich i budowlanych. Na notowaniach spółki widzimy ruch wzrostowy i ostatni potwierdzony dołek był na poziomie 19,47 zł, jednak to zostało załamane. Na ten moment trwa rozbudowana korekta. Osobiście liczę, że po całej fali spadkowej nastąpi ruch konsolidacyjny między poziomami 17-20 zł i dopiero wybicie w którąś ze stron przysporzy większego ruchu – zauważył prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMACD Double Screen – AUDUSD, GBPJPY – 12 grudnia 2019
Następny artykułStabilizacja stóp procentowych w USA? Powell czeka na wzrost inflacji
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here